مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سنندج:

کد خبر: 103

هر ساله سازمان تاکسیرانی این شهر جهت تعیین نرخ جدید کرایه تاکسی جلسات مختلفی با رانندگان برگزار می‌کند و پس از جلسات متعدد و نهایی‌شدن نرخ کرایه کلیه مسیرهای سطح شهر، نرخ‌های جدید جهت بررسی و اخذ مصوبه به شورای شهر فرستاده می‌شود.

 

به گزارش کُردستان خبر،مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سنندج از افزایش نرخ کرایه تاکسی در سطح شهر خبر داد و گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی در سنندج ۱۷ درصد افزیش یافت.

 عرفان فتحی نرخ‌های جدید کرایه تاکسی در سطح شهر را اعلام کرد اظهار داشت: نرخ جدید کرایه تاکسی در سنندج 17 درصد افزیش یافت.

وی گفت: هر ساله سازمان تاکسیرانی این شهر جهت تعیین نرخ جدید کرایه تاکسی جلسات مختلفی با رانندگان برگزار می‌کند و پس از جلسات متعدد و نهایی‌شدن نرخ کرایه کلیه مسیرهای سطح شهر، نرخ‌های جدید جهت بررسی و اخذ مصوبه به شورای شهر فرستاده می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سنندج تصریح کرد: اعضای شورای شهر پس از دریافت، بررسی و مصوب شدن پیشنهادات سازمان تاکسیرانی، نرخ‌های جدید کرایه‌ها را جهت تایید و اجرا به فرمانداری ارجاع می‌دهند. با تایید نرخ‌ها از سوی فرمانداری، کرایه تاکسی بر اساس نرخ‌های جدید اعمال می‌شود.

فتحی افزود: برچسب نرخ‌های جدید کرایه تاکسی در بین کلیه رانندگان تاکسی سطح شهر توزیع شده و رانندگان ملزم به نصب این برچسب‌ها در معرض دید مسافران هستند.

وی اظهار کرد: براساس نرخ‌های جدید بیشترین کرایه مربوط به مسیر "میدان انقلاب به نایسر" با 15 هزار ریال و کم‌ترین نرخ نیز مربوط به مسیر "میدان انقلاب به آزادی" با 4 هزار ریال است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری سنندج گفت: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، انتقاد و یا پیشنهادی با شماره پیامکی 100002040 ما را در ارائه خدمات بهتر یاری کنند.

منبع:تسنیم کردستان

اخبار مرتبط
ارسال نظر