کد خبر: 1179

10 کمپ نوروزی در سطح پارک های سطح شهرستان های استان ستقر می شود.

به گزارش کردستان خبر، اسدی، در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات نوروزی استان اظهار کرد: دفتر امور شهری استانداری مصوبات کمیته را به شهرداری های سطح استان ابلاغ کرده است.

وی از استقرار 10 کمپ نوروزی در پارک های سطح شهرستان های استان خبر داد و افزود: در این پارک ها همچنین سایر خدمات ارائه شده به میهمانان نوروزی ارائه خواهد شد.

رئیس کمیته همیاری شهرداری ها و دهیاری های ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروز بیان کرد: وضعیت سرویس های بهداشتی پارک ها، ورودی شهرها و ... مورد بررسی قرار گرفته است تا آماده خدمات به مسافران نوروزی باشد.

وی با اشاره به آغاز لکه گیری معابر سطح شهرها عنوان کرد: لکه گیری معابر سطح شهر در حال حاضر به صورت اصولی و کار گلکاری، رنگ آمیزی جداول و خط کشی معابر نیز در حال انجام است که تا قبل از پایان سال به اتمام خواهد رسید.

اسدی با درخواست کمک از راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای برای تامین قیر معابر و جاده های استان اعلام کرد: ترافیک سنگین در شهرها و بین استانی و حتی بین المللی برروی معابر سطح شهر انجام می شود لذا برای بازسازی معابر به تنهایی برای شهرداری امکانپذیر نیست و نیازمند به همکاری این ارگان هستیم.

وی در پایان یادآور شد: سال گذشته همکاری دستگاه های اجرایی با شهرداری مطلوب بوده است و امسال نیز نیازمند حمایت بیشتر ارگان های ذیربط هستیم.

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر