به گزارش کردستان خبر،  نمایشگاه عکس های منتخب دومین دو سالانه جایزه ماف برای جهانی عاری از مین با حضور جمعی از مدیران و  هنرمندان استان  در گالری هنر سنندج  گشایش یافت و تا ۲۴ فروردین ماه سال جاری  هم پذیرای بازدید علاقمندان است.

مدیرعامل موسسه حقوقی دانش پژوهان ماف کردستان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار مهر گفت: دومین دوسالانه جایزه ماف برای جهانی عاری از مین در سه حوزه عکس، فیلم و تحقیق و پژوهش به مناسب روز بین المللی آموزش خطرات مین در کردستان برگزار می شود.

جبار طهماسبی با اشاره به اینکه این نمایشگاه برای نخستین بار درسطح کشور در سنندج برپا شده است، اضافه کرد: در حوزه عکس ۳۶۰ اثر در بخش تک عکس و مجموعه از  ۳۵ عکاس هنرمند سطح کشور به دبیرخانه دومین دوسالانه جایزه ماف ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه داوران بخش عکس این دو سالانه متشکل از مهدی منعم، سامان عباسی، یلدا معیری و جمشید فرجوندفردا است، بیان کرد: با رای این داوران از میان آثار ارسال شده ۳۶ اثر برای عرضه در نمایشگاه برگزیده شدند.

وی ادامه داد: از میان ۳۶ اثر به نمایش درآمده دراین نمایشگاه هم درپایان چهار اثر برتر انتخاب و در روز برگزاری دومین دوسالانه جایزه ماف از آنها با اهدای تندیس، لوح سپاس و جایزه نقدی تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر