کد خبر: 1395

رقابت های زورخانه ای و کشتی پهلوانی انتخابی تیم ملی اردیبهشت ماه در شهرستان مریوان برگزار می شود.

به گزارش کردستان خبر، رقابت‌های انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه‌ای به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان با حضور تمامی استان‌های کشور در شهرستان مریوان استان کردستان برگزار می‌شود.

این مسابقات براساس تقویم ورزشی سال 97 فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای برای تشکیل تیم ملی ایران برای حضور در رقابت‌های جهانی و آسیایی انجام می‌گیرد.

مدعیان برای تصاحب پیراهن تیم ملی در رشته های هنرهای فردی (سنگ، کباده، میل گیری سنگین، چرخ تیز، چرخ چمنی و میل بازی)، کشتی پهلوانی و 12 گانه (میانداری انفرادی) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

پیکارهای قهرمانی سال 2018 جهان امسال به میزبانی ایران برگزار خواهد شد و مسابقات انتخابی برای شناخت ترکیب اصلی تیم ملی در رقابت های جهانی برگزار می شود.

همچنین وزن، تعداد و زمان برگزاری هر مسابقه برای آمادگی بیشتر ورزشکاران به این شرح است:

در رشته سنگ 60 کیلوگرمی 117 جفت، کباده 18 کیلوگرمی 117 جفت، میل گیری سنگین 30، 40، 50 و 60 کیلوگرم، چرخ تیز با 50 ثانیه اجرا، چرخ چمنی با 150 ثانیه اجرا، دو میل بازی با دو کیلوگرم وزن سه دقیقه اجرا و یک دقیقه استراحت، سه و چهار میل بازی با 1.5 کیلوگرم وزن سه دقیقه اجرا و یک دقیقه استراحت، پنج و شش میل بازی با یک کیلوگرم وزن در دو دقیقه اجرا، و وزن و ادوات رشته 12 گانه (میانداری انفرادی) طبق آیین نامه برگزار می شود.

نفرات برتر بخش‌های مختلف این مسابقات از سوی کادر فنی فدراسیون به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.

رقابت‌های انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه‌ای در تاریخ 23 و 24 اردیبهشت‌ماه در سالن 1200 نفره مجموعه ورزشی زاگرس مریوان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر