کد خبر: 1419

فردی که روز گذشته چهار عضو یک خانواده دیواندره ای را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در تعقیب و گریز و درگیری با ماموران انتظامی کشته شد.

به گزارش کردستان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کردستان، این قاتل فراری روز چهارشنبه، چهار نفر از اعضای یک خانواده (همسر، پدر و مادر و یکی از اقوام همسرش) را در دیواندره به قتل رساند در عملیات تعقیب و گریز با ماموران انتظامی شهرستان شاهیندژ در آذربایجان غربی درگیر و در نهایت کشته شد.


بدنبال وقوع یک فقره قتل خانوادگی توسط داماد خانواده در شهرستان دیواندره و متواری شدن قاتل از صحنه جرم، بلافاصله با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی در سطح شهرستان شاهیندژ، قاتل متواری شناسایی ولی با ماموران انتظامی این شهرستان بصورت مسلحانه درگیر شد که در این درگیری قاتل فراری کشته شد ضمن اینکه یکی از افسران پلیس شهرستان شاهیندژ نیز در این درگیری به درجه رفیع شهادت نایل شد.


در حادثه روز چهارشنبه شهرستان دیواندره همسر، پدر و مادر همسر قاتل و یکی دیگر از اقوام او کشته شدند و دختر هفت ساله خانواده نیز بشدت زخمی شد که اکنون در بیمارستان تحت درمان است.


شاهدان عینی روز گذشته به ماموران انتظامی کردستان اعلام کردند، قاتل با یک دستگاه سواری پژو 405 پس از ارتکاب جرم از محل متواری شد.
 

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر