کد خبر: 1447

جاده سقز - بانه به منظور انجام عملیات راهسازی دوم اردیبهشت بطور موقت مسدود می شود.

به گزارش کردستان خبر، فرمانده پلیس راه سقز - بانه روز یکشنبه در این ارتباط به خبرنگار ایرنا گفت: این عملیات برای حذف نقاط حادثه خیز این جاده از سوی شرکت آب منطقه ای کردستان انجام می شود.
سروان کورش زندی اظهار کرد: به علت قرار گیری این مکان بین کوه و سد چراغ ویس مسیر جایگزینی برای تردد خودروها وجود ندارد از این رو پلیس راه با بکارگیری 2 گروه در ورودی شهرهای سقز و بانه مانع از تردد وسایل نقلیه در این جاده از ساعت 13 تا 15 خواهد شد.
وی همکاری رانندگان با پلیس را برای انجام این طرح خواستار شد و افزود: انجام عملیات بیشتر از نیم ساعت زمان بر نیست اما علت اصلی مسدود شدن جاده بمدت 2 ساعت جلوگیری از ترافیک و برخی حوادث احتمالی است.
مدیر امور منابع آب منطقه ای سقز نیز در این ارتباط گفت: این عملیات در راستای احداث مسیر جایگزینی که در جریان احداث سد چراغ ویس زیر آب رفته بود، انجام می شود.
عباس جاوید تاکید کرد: طبق اعلام اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان، انتهای هشت کیلومتر مسیر احداث شده جایگزین که به جاده قدیمی این جاده متصل می شد دارای برخی نقاط حادثه خیز بود که در این راستا وزارت نیرو عهده دار اصلاح مسیر شده است.
وی یادآور شد: امروز برای اصلاح هندسی دو پیچ پشت سر هم در این مسیر برخی انفجارهایی در این نقاط انجام می شود تا عملیات بهسازی جاده پس از آن، انجام گیرد.

 

انتهای پیام /

 

ارسال نظر