کد خبر: 1459

در آستانه هفته معلم، برنامه‌های ستاد بزرگداشت مقام معلم استان کردستان در سال ۹۷ اعلام شد.

به گزارش کردستان خبر، طالب محمدی، معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان در گفت‌وگو با ایکنا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری و شهدای فرهنگی فرارسیدن هفته بزرگداشت مقام معلم را به معلمان تلاشگر و فرهنگیان استان تبریک گفت .

محمدی با بیان اینکه شیوه نامه استانی انتخاب معلمان برتر در گروه های حرفه ای ۱۲ گانه به فرهنگیان و معلمان استان اطلاع رسانی شده است؛ گفت: زمینه اجرایی مناسب جهت شرکت حداکثری فرهنگیان انتخاب معلمان برتر و برنامه های بزرگداشت مقام معلم فراهم شده است .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان گفت: در فرآیند انتخاب معلم برتر سال ۹۷-۹۶ از کلیه شهرستان ها و مناطق استان پرونده۲۱۷ دریافت شده است که از این تعداد ۱۲نفر به عنوان معلم برتر استانی و بقیه به عنوان شهرستانی انتخاب می شوند .

وی انجام تبلیغات محیطی و فضاسازی عمومی، معرفی معلمان برتر استان و شهرستان و برگزاری آیین بزرگداشت هفته مقام معلم در کلیه مدارس با جلب مشارکت اولیای گرامی و دانش آموزان را از برنامه های ستاد بزرگداشت مقام معلم عنوان کرد.

محمدی بیان کرد: همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم در مراسم نمادینی که در استان و شهرستان‌ها و مناطق با حضور مسئولین استانی و محلی برگزار می گردد؛ از معلمان برتر استان در سال ۹۷ تجلیل خواهد شد .

وی برگزاری یادواره شهدای فرهنگی، شرکت معلمان و دانش آموزان در آیین غبار روبی مزار شهدای گرانقدر و تجدید پیمان با آرمانهای امام راحل، شهدای عزیز و منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )، دیدار با خانواده های معزز شهدای فرهنگی و عیادت از بیماران فرهنگی را از دیگر برنامه های این هفته بر شمرد .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان یادآور شد:: برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی به ویژه مسابقه کتابخوانی از آثار استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، حضور مسئولان استان و شهرستان در مدارس با اهدای شاخه های گل و شرینی و تبریک هفته معلم، دیدار مسئولین آموزش و پرورش، معلمان برتر استان و دست اندرکاران ستاد بزرگداشت مقام معلم با نماینده محترم ولی فقیه در استان، ائمه جمعه و مسئولان استان و ایراد سخن توسط مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تابعه پیش از خطبه های نماز جمعه از دیگر برنامه‌های ستاد است.

 

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر