کد خبر: 1507

فرصت ده روزه برای ثبت نام احزاب، گروهها و افراد کرد عراقی برای شرکت در رقابت انتخابات پارلمانی کردستان عراق تعیین شد.

به گزارش کردستان خبر، 'شورش حسن' مدیدکل رسانه ای کمیسیون عالی انتخابات در منطقه کردستان عراق با اعلام این خبر افزود: کمیسیون عالی انتخابات ثبت نام احزاب و گروههای سیاسی و افراد را برای شرکت در انتخابات پارلمانی منطقه کردستان عراق آغاز کرده و ده روز زمان برای ثبت نام می باشد.
وی در ادامه افزود: ثبت اسامی واجدین شرایط رای دادن در منطقه کردستان عراق به اتمام رسیده و باید توسط انجمن کمیسیونهای اقلیم کردستان عراق به تصویب برسد.
نامبرده تاکید کرد: به روز کردن لیست رای دهندگان نیز از اول برج هفت سال جاری میلادی به مدت یک ماه آغاز خواهد شد و رای دهندگان می توانند در این مدت به مراکز ثبت اسامی واجدین رای دادن مراجعه کنند.
این مقام مسوول در کمیسیون عالی انتخابات در منطقه کردستان عراق اظهار داشت: کمیسیون با توجه به اینکه فقط مامور برگزاری انتخابات پارلمانی منطقه کردستان عراق شده صرفا به این منظور در حال آماده سازی مقدمات لازم می باشد..
براین اساس هنوز روشن نیست انتخابات ریاست اقلیم کردستان عراق نیز در زمان انتخابات پارلمانی این منطقه برگزار خواهد شد یا نه
کمیسیون عالی انتخابات اقلیم کردستان عراق براساس اعلام رسمی 30 سپتامبر (8 مهرماه) انتخابات پارلمانی منطقه کردستان عراق را برگزار خواهد کرد.

 

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر