کد خبر: 1513

رفع بیکاری و تحقق شعار سال از اولویت‌های بانک مهر اقتصاد است.

به گزارش کردستان خبر به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد کردستان، حسین ملامحمدی در دیدار با نماینده ولی فقیه در کردستان با توجه به اینکه امسال با شعار سال حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری نام‌گذاری شده است، بانک مهر اقتصاد برنامه‌های مختلفی را در دستور کار قرار داده، گفت: در همان آغاز سال برند حمایت از کالاهای ایرانی را در سطح شهرها نصب کردیم و ارسال پیام برای اطلاع‌رسانی ارسال شده است.

 

وی از شناسایی واحدها و بنگاه‌های اقتصادی کوچک فعال و نیمه فعالی با هدف حمایت از این واحدها در سطح استان خبر داد و گفت: با تحلیل سودی که به بانک می‌دهد و برای خودش می‌ماند فرد به توسعه کار و در نتیجه افزایش اشتغال در واحد راغب می‌شود.

 

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد کردستان خاطرنشان کرد: در سال 96 بانک مهر اقتصاد با پرداخت تسهیلات در همین سرفصل توانست به ایجاد حدود 370  شغل در این استان کمک کند.

 

وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن اشتغال سعی بر این داریم که در تیر یا مرداد ماه امسال خبر داد و گفت: معرفی افرادی که با گرفتن تسهیلات امروز به عنوان تولیدکنندگان توانمند فعالیت می‌کند می‌تواند نقش مهمی در رغبت دیگران به حرکت به این سمت داشته باشد.

 

رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد کردستان با تاکید بر اینکه بانک‌داری اسلامی را سال گذشته آغاز که خروجی بسیار خوبی داشت، گفت:‌ امسال سعی داریم در بحث ترویج و توسعه بانکداری اسلامی به صورت برگزاری کارگاه‌های مختلف با حضور اساتید برجسته ورود پیدا کنیم.

 

ملامحمدی اضافه کرد: در سال گذشته بانک مهر اقتصاد کردستان توانسته در چند شاخصه عملکردی رتبه نخست کشوری را کسب کند که این حاصل تلاش همه همکاران و راهنمایی‌های بزرگان بوده است.

 

 

پایان پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر