کد خبر: 1595

محدودیت‌های ترافیکی در خیابان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس درسنندج و سایر شهر‌های استان اعمال می شود.

به گزارش کردستان خبر، سرهنگ هادی جانشین رییس پلیس راهور استان کردستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان ،به تمهیدات ترافیکی راهپیمایی روز جهانی قدس در سنندج اشاره کرد و گفت: از ساعت ۷ تا ۸ صبح تردد وسایل نقلیه شخصی و از ساعت ۸ صبح به بعد تردد کلیه وسایل نقلیه عمومی از مسیر‌های تعیین شده راهپیمایی ممنوع است.

وی افزود: توقف در میدان آزادی به سمت میدان انقلاب تا سه راه حبیبی وخیابان‌های منتهی به این مسیر‌ها به عنوان مسیر اصلی راهپیمایی روزجهانی قدس تا پایان نمازجمعه ممنوع است.

سرهنگ هادی بیان کرد: ازساعت ۲۴ امشب پارک خودرو درمیدان آزادی تا میدان انقلاب و از میدان انقلاب تا سه راه حبیبی تا پایان راهپیمایی ممنوع است.

وی از شهروندان خواست در روز راهپیمایی از پارک خودرو‌های خود در مسیر‌هایی که ممنوع است خودداری کنند که در صورت مشاهده هرنوع خودروی پارک شده در مسیر‌های یادشده و عدم همکاری با پلیس خودرو‌ها به پارکینگ منتقل خواهند شد و از شهروندان سنندجی درخواست می‌شود با پلیس همکاری کنند.

جانشین رئیس پلیس راهور استان کردستان در پایان گفت:در شهرستان‌های استان نیز محدودیت‌های ترافیکی مانند سال‌های گذشته از ساعت ۸ اجرا خواهد شد.

مسیر میدان آزادی به سمت میدان انقلاب به عنوان مسیر اصلی راهپیمایی روزجهانی قدس امسال تعیین شده است و این راهپیمایی ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح جمعه (۱۸ خرداد) آغاز می‌شود و در سه راه حبیبی که محل اصلی تجمع است، ختم می‌شود.

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر