کد خبر: 1602

مردم روزه‌دار استان کردستان همزمان با دیگر نقاط کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس ندای مظلومیت ملت فلسطین و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند.

به گزارش کردستان خبر، مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس امروز همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور با ندای «الله اکبر» و شعارهای «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا» و... با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در شهرهای مختلف استان کردستان از جمله سنندج برگزار شد.

مرد و زن پیر و جوان و بزرگ و کوچک بار دیگر به صحنه آمدند  و با حضور در مراسم راهپیمایی امروز، ضمن محکوم کردن اعمال رژیم صهیونیستی و جنایات این رژیم جعلی،ندای مظلومیت ملت فلسطین را سر دادند و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را طنین انداز نمودند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در سنندج رأس ساعت ۱۰ صبح و با تجمع مردم از میدان آزادی به سمت خیابان فردوسی، میدان انقلاب و سپس خیابان حضرت امام خمینی(ره) آغاز شد.

اقشار مختلف مردم سنندج شامل بازاریان و اصناف، نظامیان، فرهنگیان، روحانیون، دانشجوان و دانش آموزان از همه صنف در این راهپیمایی حضور داشتند.

  همزمان با سنندج راهپیمایی روز جهانی قدس، با شرکت مردم مسلمان کردستان در 90 نقطه استان از جمله شهرها و مراکز بخش‌های استان کردستان نیز با حضور پرشور مردم روزه‌دار همراه بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر