معاون فاوا ناجا در بازدید از هنگ مرزی مریوان

کد خبر: 1603

معاون فاوا ناجا گفت: امنیت مطلوب مرزهای کشور مرهون مجاهدت های شبانه روزی و خستگی ناپذیر مرزبانان غیور و فداکار است.

به گزارش کردستان خبر، سردار احمد دولتخواه در بازدید از هنگ مرزی مریوان و دیدار با مرزبانان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تقدیر از تلاش های بی دریغ مرزبانان، اظهار داشت: در سال های نخست پیروزی انقلاب اسلامی، استان کردستان صحنه تاخت و تاز ضد انقلاب و عوامل آنها شده بود به گونه ای که هیچ اثری از وجود آبادانی و توسعه در این استان به چشم نمی خورد اما امروز به همت مردم و فرماندهان نظامی، امنیتی و انتظامی، گروه های ضدانقلاب از این استان بیرون رانده شده و شاهد رشد و پیشرفت عمرانی در این استان هستیم.

وی افزود: در سایه فداکاری نیروهای انتظامی و امنیتی به ویژه مرزبانان، امروز در کردستان شاهد مرزهایی امن و شکوفا هستیم که باید قدر این امنیت را بدانیم  و برای حفظ این وضعیت بیش از پیش تلاش کنیم.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا ادامه داد: تنها با توسعه فرهنگ شهادت و شهامت می توان پشتیبان ولی فقیه زمان بود که این عامل مهمی در موفقیت نیروهای مسلح به شمار می آید با پیروی از این رویکرد می توان از آرمان  و ارزش های اسلامی و انقلابی دفاع کرد و امنیت را برای مردم غیور و قدر شناس ایران اسلامی به ارمغان آورد.

این مقام ارشد انتظامی خطاب به مرزبانان، گفت: امنیت امروز مرزهای کشور ثمره خون شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام و انقلاب است؛ امروز دشمنان در تلاش هستند تا روحیه شهادت طلبی جوانان ما را از بین ببرند بنابراین وظیفه داریم این حیله دشمنان را خنثی کرده که این مهم با دفاع از دستاوردهای انقلاب و پاسداری از حریم این مرز و بوم محقق می شود.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا، ایجاد و توسعه "امنیت  مرزی" را وظیفه ذاتی مرزبانی دانست وگفت:  فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی خود را خادم مردم می دانند و مرزبانان به عنوان تامین کننده امنیت مرزی، باید وظایف خود را برای تحکیم آسایش و آرامش در مناطق مرزی به نحو احسن انجام دهند که خوشبختانه این رویکرد در مرزبانی وجود دارد.

 براساس گزارش سایت پلیس، بازدید از پاسگاه و برجک های مرزی هنگ مریوان، دیدار چهره به چهره با مرزبانان، ارزیابی آمادگی رزمی و عملیاتی یگان های مرزی و  ... از برنامه های معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا در دیدار از این مناطق بود.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر