معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان:

کد خبر: 1683

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان گفت: با توجه به اهمیت مصرف برق در فصل تابستان، باید صرفه جویی و مصرف بهینه در این ایام در اولویت قرار داده شود.

به گزارش کردستان خبر به نقل از مهر، حسین خوش اقبال شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان که در سالن شهدای دولت استانداری تشکیل شد،  گفت: باید نسبت به نحوه مصرف برق در ادارات حساس باشیم و این مهم را به طور جدی در دستور کار خود قرار دهیم.

وی عنوان کرد: از این امروز به بعد شرکت برق استان گزارش عملکرد مصرف برق ادارات سطح استان را به مدیریت بحران استانداری اعلام کند.

وی اظهارداشت: نگرانی هایی به دلیل کاهش بارندگی در سطح کشور ایجاد شده که اگر  مصرف انرژی در استان های مختلف مدیریت نشود با بحران و صرف هزینه زیادی مواجه خواهیم شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان اضافه کرد: تمامی دستگاه های اجرایی به ویژه دستگاه های فرهنگی، کشاورزی و رسانه ها شرکت توزیع نیروی برق استان را در ماه های تابستان که مصرف برق افزایش می یابد، یاری کنند تا این فصل را بدون خاموشی سپری کنیم.

خوش اقبال عنوان کرد: به سمت و سوی صرفه جویی و مصرف بهینه انرژی باید حرکت کنیم و این مهم را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم و دراین راستا هم آموزش های لازم را به آحاد مردم ارائه دهیم.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر