به گزارش کردستان خبر، رقابت های جام جهانی از 24 خرداد تا 24 تیر برگزار خواهد شد و برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

گروه A

روسیه- عربستان- مصر- اروگوئه

24 خرداد

روسیه-عربستان (ساعت 18:30)

25 خرداد

مصر- اروگوئه (ساعت 20:30)

29 خرداد

روسیه- مصر (ساعت 21:30)

30 خرداد

اروگوئه- عربستان (ساعت 18:30)

4 تیر

روسیه- اروگوئه (ساعت 17:30)

مصر-عربستان (ساعت 17:30)

 

 

 

گروه B

پرتغال- اسپانیا-ایران- مراکش

25 خرداد

مراکش-ایران (ساعت 18:30)

پرتغال- اسپانیا (ساعت 21:30)

30 خرداد

پرتغال- مراکش (15:30)

ایران-اسپانیا (21:30)

4 تیر

ایران-پرتغال (ساعت 21:30)

اسپانیا-مراکش (21:30)

گروه C

فرانسه-پرو- دانمارک-استرالیا

26 خرداد

فرانسه- استرالیا (ساعت 13:30)

پرو-دانمارک (ساعت 19:30)

31 خرداد

دانمارک-استرالیا (ساعت 17:30)

فرانسه- پرو (ساعت 20:30)

5 تیر

دانمارک-فرانسه (ساعت 17:30)

استرالیا-پرو (ساعت 17:30)

گروه D

آرژانتین-ایسلند-کرواسی-نیجریه

26 خرداد

آرژانتین-ایسلند (ساعت 16:30)

کرواسی-نیجریه (ساعت 17:30)

31 خرداد

آرژانتین-کرواسی (ساعت 21:30)

1 تیر

نیجریه-ایسلند (ساعت 18:30)

5 تیر

نیجریه-آرژانتین (ساعت 21:30)

ایسلند-کرواسی (ساعت 21:30)

گروه E

برزیل- سوئیس-کاستاریکا-صربستان

27 خرداد

کاستاریکا-صربستان (ساعت 19:30)

برزیل- سوئیس (ساعت 21:30)

1 تیر

برزیل- کاستاریکا (ساعت 15:30)

سوئیس-صربستان (ساعت 17:30)

6 تیر

برزیل-صربستان (ساعت 21:30)

سوئیس-کاستاریکا (ساعت 21:30 )

گروه F

آلمان-مکزیک- سوئد- کره جنوبی

27 خرداد

آلمان-مکزیک (ساعت 18:30)

28 خرداد

سوئد-کره جنوبی (ساعت 15:30)

2 تیر

کره جنوبی- مکزیک (ساعت 18:30)

آلمان- سوئد (ساعت 21:30)

6 تیر

آلمان-کره جنوبی (ساعت 17:30)

مکزیک- سوئد (ساعت 17:30)

گروه G

بلژیک-پاناما-تونس- انگلیس

28 خرداد

بلژیک-پاناما (ساعت 18:30)

تونس-انگلیس (ساعت 21:30)

2 تیر

بلژیک-تونس (ساعت 15:30)

3 تیر

انگلیس-پاناما (ساعت 15:30)

7 تیر

بلژیک- انگلیس (ساعت 21:30)

پاناما-تونس (ساعت 21:30)

گروه H

لهستان-سنگال- کلمبیا- ژاپن

 29 خرداد

کلمبیا-ژاپن (ساعت 15:30)

لهستان-سنگال (ساعت 18:30)

3 تیر

ژاپن-سنگال (ساعت 20:30)

کلمبیا-لهستان (ساعت 21:30)

7 تیر

ژاپن-لهستان (ساعت 17:30)

کلمبیا-سنگال (ساعت 17:30)

مرحله یک هشتم نهایی:

9 تیر

بازی شماره 49: تیم اول گروه A- تیم دوم گروه B

بازی شماره 50: تیم اول گروه C- تیم دوم گروه D

10 تیر

بازی شماره 51: تیم اول گروه B- تیم دوم گروه A

بازی شماره 52: تیم اول گروه D- تیم دوم گروه C

11 تیر

بازی شماره 53: تیم اول گروه E- تیم دوم گروه F

بازی شماره 54: تیم اول گروه G- تیم دوم گروه H

12 تیر

بازی شماره 55: تیم اول گروه F- تیم دوم گروه E

بازی شماره 56: تیم اول گروه H- تیم دوم گروه G

مرحله یک چهارم نهایی:

15 تیر

دیدار شماره 57: برنده دیدار شماره 49-برنده دیدار شماره 50

دیدار شماره 58: برنده دیدار شماره 53-برنده دیدار شماره 54

16 تیر

دیدار شماره 59: برنده دیدار شماره 51-برنده دیدار شماره 52

دیدار شماره 60: برنده دیدار شماره 55-برنده دیدار شماره 56

مرحله نیمه نهایی:

19 تیر

دیدار شماره 61: برنده دیدار شماره 57- برنده دیدار شماره 58

20 تیر

دیدار شماره 62: برنده دیدار شماره 59-برنده دیدار شماره 60

رده بندی:

23 تیر

بازنده دیدار شماره 61-بازنده دیدار شماره 62

فینال

24 تیر

برنده دیدار شماره  61-برنده دیدار شماره 62

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر