کد خبر: 1707

اعتبارات استان به غیر از اعتبارات در قالب ردیف های دستگاه های ملی در قانون بودجه11 امسال؛11 هزار و 500 میلیارد ریال است.

به گزارش کردستان خبر به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، بهرام نصراللهی زاده اظهار داشت:اعتبارات استان امسال 11 هزار و 500 میلیارد ریال و غیر از اعتباراتی است که در قالب ردیف های دستگاه های ملی در قانون بودجه قید شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: تا پایان سال ردیف هایی متفرقه نیز به اعتبارات استان تزریق و اضافه می شود و سرجمع این اعتبارات بر اساس تقسیم شهرستانی در شهرستان های مختلف هزینه می شود.

وی افزود: در سال 97 رویکرد عمومی دولت و قانون بودجه به سمتی است که به سمت کارهایی حرکت کنیم که اقتصاد مردم و اشتغال در استان را تحول و رونق بخشد و در راستای تکمیل طرح های مهم به عنوان مطالبات بحق مردم حرکت کنیم. 


نصراللهی زاده در خصوص بعضی از پروژه ها تاکید کرد: به عنوان نمونه در حوزه تربیت بدنی سالن 6 هزار نفره سنندج و چند سالن ورزشی در شهرستان ها، در حوزه بهداشتی بیمارستان های سقز و بانه در حوزه راه و حمل و نقل جاده های کامیاران - مریوان، همدان - بیجار و قروه - سریش آباد از پروژه هایی هستند که با تزریق اعتبارات مورد نیاز امسال تکمیل و به بهره برداری می رسند.


رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان یادآور شد: طرح های دیگری که اولویت استان هستند در کمیته برنامه ریزی شهرستان ها برای آنها تصمیم گیری و اعتبارات مورد نیاز برای آنها به نسبت پیشرفت فیزیکی شان تامین و تخیص داده می شود.

 

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر