کد خبر: 1842

ماموستا رستمی در پی حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر نفتکش سنندج و درگذشت تعدادی از هموطنانمان پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش کردستان خبر، ماموستا فایق رستمی نماینده  مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در پی حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر نفتکش در شهر سنندج و درگذشت تعدادی از هموطنانمان پیام تسلیتی را صادر کرد.


متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
 
انا لاالله و انا الیه راجعون


با تاسف و اندوه فراوان حادثه غم‌انگیز و مصیبت بار تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر نفتکش در شهر سنندج که منجر به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از عزیزان هم استانی شده است، موجب تالم و تاثر فراوان گردید. 


اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های عزیزان داغدیده، این مصیبت را به همه مردم بزرگوار کردستان و ایران تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند سبحان برای جان باختگان این حادثه رحمت واسعه و مغفرت، برای مجروح‌شدگان شفای عاجل و برای بازماندگان، صبر و جزای خیر الهی مسألت دارم.


از همه دست اندرکاران و مسئولین محترم استانی و کشوری تقاضا می‌شود نسبت به علت بروز حادثه تحقیق و تفحص به عمل آورند و در جهت سبک نمودن بار مصیبت و رنج و جبران خسارت این عزیزان آسیب‌دیده اهتمام ورزیده و یاری برسانند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر