کد خبر: 1939

جانشین پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه سواری سمند به علت خواب آلودگی راننده در جاده همدان -سننج واژگون شد و راننده آن جان باخت.

به گزارش کردستان خبر، سرهنگ سعید اسماعیلی روز چهارشنبه افزود: این حادثه شب گذشته در حدفاصل روستای 'پهنه بر' به سمت روستای 'همه کسی' واقع در جاده سنندج - همدان رخ داد.

وی اضافه کرد: این راننده با رسیدن به یک پیچ، فرمان را به سمت درست هدایت نکرده و خودرو به بیرون از جاده خارج و واژگون شد.
 
جانشین رئیس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: جاده چهار خطه همدان- سنندج نیازمند به ایمن سازی است و باید در بین این خطوط علائم جداکننده و نیوجرسی قرار گیرد.
 
سرهنگ اسماعیلی تاکید کرد: در صورت قرار ندادن جدا کننده در بین این خطوط، احتمال وارد شدن وسایل نقلیه عبوری به مسیر مقابل و تصادف رخ به رخ خودروها زیاد است.
 
وی بیان کرد: قسمت وسط بین این چهار خطه نیز خاکی و دارای اختلاف ارتفاع با سطح جاده است که این وضعیت نیز باید اصلاح و مسطح شود.
 
سرهنگ اسماعیلی بیان کرد: خودروی سواری سمند نیز به سطح خاکی وسط این چهار خطه وارد شده و به علت سقوط و واژگونی در عمق 2 متری، راننده فوت و سرنشین آن به صورت سطحی مجروح شد.
 

505 تن سال گذشته در سوانح جاده ای همدان جان باختند.

منبع: ایرنا

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر