کد خبر: 1971

فرمانده انتظامی روانسر از کشف 500 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کردستان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی روانسر از کشف 500 میلیون ریال کالای قاچاق شامل پارچه و لوازم تزئینی قاچاق با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد قنبری اعلام کرد: نیروهای پلیس آگاهی حین انجام ماموریت در محور روانسر به کامیاران به یک دستگاه خودروی نیسان که دارای بار بود، مشکوک و آن را متوقف کردند.


وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو موفق به کشف 111 هزار و 555 متر پارچه پوشاک و لوازم تزیینی آن شدند. 


قنبری خاطرنشان کرد: در بررسی های بعمل آمده مشخص شد راننده خودرو قصد انتقال کالای قاچاق از نقاط مرزی به استان های همجوار را داشته است. 


فرمانده انتظامی روانسر، خاطرنشان کرد: طبق نظر کارشناسان، ارزش اموال قاچاق کشف شده به حدود 500 میلیون ریال می رسد. 


وی همچنین در پایان از دستگیری راننده و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد. 

** چهار هزار حبه قرص روانگردان در کرمانشاه کشف شد


فرمانده انتظامی کرمانشاه از کشف چهار هزار و 115 حبه قرص روانگردان با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد و گفت: این قرص ها از داخل یک مغازه که داروی گیاهی می فروخت کشف شد. 


سرهنگ حسین براری اظهار داشت: به دنبال کسب اطلاع ماموران مبنی بر اینکه یک مغازه داروخانه گیاهی در یکی از شهرک های حاشیه ای کرمانشاه اقدام به نگهداری و فروش قرص های روانگردان می کند موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. 


وی افزود: ماموران انتظامی کرمانشاه پس از هماهنگی با مقام قضائی، این داروخانه را مورد بازرسی قرار دادند که طی آن چهار هزار و 115 حبه انواع قرص های روانگردان کشف شد. 


سرهنگ براری خاطرنشان کرد: صاحب مغازه دستگیر و به مراجع قضائی برای صدور حکم مناسب معرفی شد. 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر