کد خبر: 1980

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در خصوص ایجاد توسعه در شهرهای کردنشین ادعا کرد: وعده‌های دولت تدبیر و امید و رئیس جمهور برای بهبود وضعیت کردستان به فراموشی سپرده شده است

به گزارش کردستان خبر به نقل ازایسنا، سید احسن علوی نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) در تذکری به رئیس جمهور، گفت: سال‌هاست فریاد می‌زنیم که در آناتومی توسعه کشور شهرهای کردستان به دلیل عدم توجه و اختصاص اعتبارات مورد نیاز دچار یک ناآرامی و عقب ماندگی در توسعه شده است، وعده‌های دولت تدبیر و امید و رئیس جمهور برای بهبود وضعیت کردستان به فراموشی سپرده شده است.

نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع انتقال ترانزیت نفت خام و فرآورده های نفتی کردستان عراق و افزایش وحشتناک حجم ترافیک جاده ای در مسیر جاده های خطرناک مریوان، سنندج و کرمانشاه توسط باندهای ثروت و قدرت چه دستاوردی برای مردم کردستان داشته است؟ تصادفات و تلفات جانی ناشی از این تجارتت شبه مافیایی در این سال ها در شهرها و استان ها مایه تاسف است.

علوی اضافه کرد: شرکت‌های درگیر در تجارت نفت با عراق و پخش و پالایش مسئولیت شرعی و قانونی و اخلاقی در مخاطره انداختن جان شهروندان ما را دارند، باید پاسخگو  این باشند.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر