کد خبر: 1983

به گزارش کردستان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان مسابقات قرآنی پرسنل کار و سربازان وظیفه زندانهای استان در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم و اذان برگزار شد.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان ضمن اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این مسابقات اشاعه فرهنگ قرآنی و آموزش و انتقال تعالیم این کتاب آسمانی در سطح جامعه هدف می باشد که خوشبختانه با استقبال خوب پرسنل کادر و وظیفه نیز مواجه شدیم.

مدیرکل زندانهای کردستان تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات را ۴۰ نفر اعلام نمود و افزود: این مسابقات در سطح مراکز اصلاحی و تربیتی استان برگزار گردید که که برگزدیگان این مرحله به مسابقات کشوری اعزام خواهند گشت.

ابراهیمی با بیان اینکه سطح کیفی مسابقات قرآن کریم پرسنل کادر و سربازان وظیفه زندانهای استان در سطح بسیار خوبی برگزار شد  اظهار داشت: حضور پرشور همکاران قرآنی نشان از ارادت ویژه تمامی کارکنان شاغل در زندانهای استان به قرآن کریم می باشد.

مدیرکل زندانهای کردستان برلزوم اهتمام ویژه خانواده ها جهت تربیت فرزندانشان با محوریت قرآن تاکید کرد و بیان نمود: گر ما به آثار خواندن قرآن توجه و قرآن را مانند دوستی در زندگی انتخاب کنیم، آیاتش را بخوانیم و در معانی آسمانی‌اش تفکر کنیم، پس از مدتی زندگی‌مان سرشار از نور، روشنایی، طراوت و زیبایی خواهد شد. وی همچنین در این خصوص افزود: خانواده ای که با قرآن انس داشته باشد، از برکات فوق العاده ای بهره مند خواهند شد، برکاتی که تنها منحصر به آخرت نیست بلکه در همین دنیا نیز می توان ثمرات آن را مشاهده نمود .

این مقام مسئول ضمن تاکید بر اهمیت آموزه های قرآن کریم در سلامت نظام اداری بیان داشت: سلامت نظام اداری معلول عوامل متعددی است که برخی ریشه در ارزش‌ها و باورهای اعضای سازمانی دارد که البته با تقویت باورهای دینی و توجه هرچه بیشتر به آموزه های قرآن کریم در میان پرسنل، می توان شاهد توسعه بیش از پیش سلامت اداری که موضوعی بسیار مهم و با اهمیت در تمامی سازمان های هست باشیم.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر