مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان:

کد خبر: 2018

استان‌ها > کردستان - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان گفت: نخستین شب فرهنگی کردستان در قالب جشنواره ملی چارسوق جمعه پنجم مردادماه در برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش  کردستان خبر به نقل از  خبرآنلاین از سنندج، سید محسن علوی با اشاره به ظرفیت جشنواره‌ها، همایش ها و نمایشگاه های ملی برای معرفی توانمندی ها و جاذبه های گردشگری کردستان، اظهار داشت: شب های فرهنگی استان‌های کشور در قالب جشنواره ملی چارسوق در محوطه برج میلاد تهران برگزار می شود.

وی افزود: نخستین شب فرهنگی کردستان جمعه پنجم مرداد ماه از ساعت ۲۱ الی ۲۴ با همراهی هنرمندان، مفاخر و فعالان فرهنگی و گردشگری استان در برج میلاد و با حضور مردم برگزار می شود.

علوی با بیان اینکه تلاش می شود، بهترین پیام از مهمان نوازی و مهربانی مردم کردستان به سراسر ایران و جهان مخابره شود، افزود: هنرمندان فاخر کردستانی که در سطح ملی صاحب نام هستند در جشنواره ملی چارسوق حضور خواهند داشت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان بیان کرد: در این شب فرهنگی فعالان عرصه صنایع دستی و راهنمایان گردشگری برای معرفی هرچه بیشتر توانمندی های کردستان حضور می‌یابند.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر