دکتر واحدی در مراسم روز خبرنگار؛

کد خبر: 2038

مردم وخدمتگزار آنان باید همه با هم پشت سر رهبر ندای وحدت سر داده و در راستای اهداف متعالی نظام حرکت کنیم.

به گزارش کردستان خبر، سیامک واحدی، امروز در مراسم روز خبرنگار در سنندج ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران یکی از تأثیرگذار ترین اقشار جامعه هستند و رسالت عظیم آگاهی بخشی و اطلاع رسانی را بر عهده دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان با بیان اینکه جنگ امروز ما از نوع هجمه نرم است، افزود: دشمنان در این جنگ امروز با استفاده از سلاح‌های نرم به دشمنی با ما پرداخته و ما نیز در این رابطه باید هوشیار عمل نماییم.

واحدی بیان داشت: شرایط کنونی کشور یک وضعیت ویژه است، به طوریکه دشمن سعی می کند مردم را نسبت به پیشرفت ها، خدمات و دست آوردها دلسرد و بی انگیزه نماید؛ ما در هر صورت و در هر شرایطی آماده ایم  و اجازه نمی دهیم بدخواهان خللی در هیچ حوزه ای ایجاد نمایند.

دکتر سیامک واحدی با بیان اینکه، در این شرایط خبرنگاران رسالتی عظیم بر عهده دارند و باید همه با هم ندای وحدت در جامعه سر دهیم و مقاومت و وحدت درس اول و آخر زندگی ما باشد، افزود: مردم بر گردن حکومت حق دارند و ما مسئولین باید هرچه بیشتر خدمتگزار آنان باشیم و همه با هم پشت سر رهبر عزیزمان ندای وحدت سر داده و در راستای اهداف متعالی نظام حرکت کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در دو سال اخیر پیشرفت های چشمگیری از قبیل توسعه مراکز بهداشتی و درمانی سطح استان، افتتاح بیمارستانهای کوثر و رازی بانه، اتاق های LDR در بیمارستان ها، بیمارستان های دوستدار کودک، سیاست های مربوط به سلامتی مادر و کودک، کلینیک های ویژه، خانه های بهداشت، مراکز سلامت، جذب و بکارگیری بیش از 1600 نفر نیرو و بسیاری اقدامات دیگر، ایجاد شده است.

واحدی  در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان در بحث کاهش سزارین و مرگ و میر مادران باردار در سال گذشته در جایگاه اول کشور بود و از ابتدای امسال نیز تاکنون هیچ موردی از مرگ مادران باردار در استان مشاهده نشده است و با مداخله بهنگام پزشکان دانشگاه علوم پزشکی کردستان ۹ مادر باردار از مرگ حتمی نجات پیدا کرده است.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر