کد خبر: 2047

جلسه علنی مجلس برای بررسی استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال برگزاری است.

به گزارش کردستان خبر، به دنبال ایجاد شبهه ای مبنی بر کاهش تعداد متقاضیان استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی این موضوع با اعلام رئیس مجلس جلسه بهارستان غیرعلنی شده بود.

سپس درب های صحن علنی به روی خبرنگاران باز و جلسه بررسی استیضاح علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.

هم اکنون موافقان استیضاح در حال ایراد نطق هستند.

بر این اساس علی رستمیان، مسعود گودرزی، علیم یار محمدی، قاسم جاسمی، علی اکبری، نگهبان سلامی، امیر خجسته، اکبر رنجبرزاده، محمود شکری و محمدرضا پور ابراهیمی به عنوان موافقان استیضاح دو ساعت فرصت دارند تا نظر خود را مطرح کنند.

پس از آن علی ربیعی و رئیس جمهور یا معاون اول وی به نمایندگی از رئیس جمهور سه ساعت فرصت دارند تا از خود دفاع کنند که البته یک ساعت از این زمان را می توانند به دو نماینده اختصاص دهند.

در مجموع زمان رسیدگی به استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی 5 ساعت است.

معاون اول رئیس جمهور دقایقی پیش به منظور دفاع از عملکرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه استیضاح علی ربیعی در مجلس حضور یافت.

هم اکنون چهار تن از اعضای کابینه، علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در جلسه بررسی استیضاح در صحن علنی خانه ملت همراهی می کنند.

اسحاق جهانگیری؛ محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و همچنین حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسه استیضاح علی ربیعی در صحن علنی بهارستان حضور دارند.

معاون اول رئیس جمهور به نمایندگی از آقای روحانی از عملکرد علی ربیعی دفاع خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر