کد خبر: 2078

مردادماه در بازرسی های سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد 125 مورد تخلف کشف گردید.

به گزارش کردستان خبر، رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: از 13مرداد ماه لغایت 19مرداد ماه سال جاری در مجموع 2 هزار و 364مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

فرزاد سردارزاده با بیان کشف 125 مورد تخلف در این بازرسی هاخاطر نشان ساخت، در این رابطه 110 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت میباشد که در این پرونده ها در مجموع یک میلیارد و 96 میلیون و 559 هزار و 200ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 110 مورد گزارش مردمی دریافت ودر رسیدگی به آنها 36 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر