سرپرست فرمانداری سقز؛

کد خبر: 2093

آسفالت 1.8 کیلومتر جاده سقز مریوان تمام و 10 کیلومتر جاده سقز بوکان آزاد سازی می شود.

به گزارش کردستان خبر، کامیل کریمیان ، در پنجمین جلسه شورای اداری اظهار کرد: نقاط حادثه خیز جاده سقز بانه هم امسال حذف می شود.

سرپرست فرمانداری سقز عنوان کرد: آسفالت 1.8 کیلومتر جاده سقز – مریوان هم  امسال تمام و - 10 کیلومتر جاده سقز – بوکان نیز آزاد سازی و 7 کیلومتر آن تحویل می شود .

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای ایمن سازی کنارگذر در دست انجام است ادامه داد: پل آدینان زیر بار ترافیک خواهد رفت.

رئیس شورای اداری شهرستان سقز همچنین با بیان اینکه 306 کیلومتر آسفالت راه روستایی به پیمان سپرده شده است،  خبر داد: امسال 60 کیلومتر جاده روستایی آسفالت می شود.

وی اظهار کرد: بیمارستان در دست اتمام سقز هم پیشرفت مناسبی دارد و تصفیه خانه شماره 2 سقز هم از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است .

کریمیان بیان کرد: تاکنون از محل صدور کارت های مرزی 10 میلیارد ریال به حساب 1036 خانوار مرزنشین شهرستان سقز واریز شده است .

وی گفت: در بحث بازآفرینی شهری در حوزه تازه آباد اقدامات خوبی انتجام ودر حال انجام است و تلاش برای ارتقای این ناحیه منفصل شهری به ناحیه متوسط شهری به جد پیگیری می شود.

سرپرست فرمانداری سقز همچنین درباره فرودگاه سقز گفت: در حال حاضر در بحث تطویل باند، ابینه، تملک زمین و ایجاد ساختمان های پلیس و ...پیمانکاران مشغول کار و روند آن بسیار امید بخش است.

وی اظهار کرد: 3100 متر هم به فضای بیمارستان تامین اجتماعی سقز اضافه می شود که عملیات ساخت این محدوده از خردادماه امسال آغاز و پیشرفت آن روند مطلوبی دارد.

سرپرست فرمانداری سقز با تشریح اهمیت اطلاع رسانی خدمات انجام شده از طریق رسانه ها تاکید کرد:ادارات ، خدمات انجام شده را از طریق اصحاب رسانه اطلاع رسانی و مسئولان از اطلاع رسانی خدمات در گروه های مجازی، تشویش ، افترا و توهین در فضای مجازی پرهیز کنند.

امام جمعه سقز هم گفت: اشتغال زایی و رفع بیکاری، هوشیاری در برابر جنگ نرم دشمن و مقابله با آن و مبارزه با گرانی  از مهمترین مواردی است که باید به جد پیگیری شود .

ماموستا سید حسین حسینی در ادامه بر اهمیت انفاق و پرداخت زکات و کسب روزی حلال تاکید کرد.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر