کد خبر: 2116

با حضور به موقع آتش نشانان، شامگاه چهارشنبه چهار فقره آتش سوزی در سنندج مهار شد.

به گزارش کردستان خبر، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از وقوع چهار فقره آتش سوزی در شب گذشته خبر داد و گفت: خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان؛هر چهار فقره آتش سوزی مهار شد.

وی اعلام کرد: شب گذشته طی تماس تلفنی با سامانه 125 مبنی بر وقوع آتش سوزی در منزل مسکونی واقع در خیابان کشاورز؛ بلافاصله ایستگاههای یک و پنج نسبت به مهار آتش به محل حادثه اعزام شدند.

سهیل فضل وزیری با اشاره به اینکه شدت آتش در طبقه دوم ساختمان بیشتر بود؛ اظهار داشت: بافت فرسوده و سقف چوبی منزل مسکونی مهار آتش را با سختی مواجه کرده بود که با تلاش بی وقفه آتش نشانان؛ آتش سوزی مهار و از سرایت آن به منازل مسکونی همجوار جلوگیری به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه حریق این منزل مسکونی تلفات جانی در بر نداشت و آتش نشانان پس از مهار کامل آتش عملیات ایمن سازی محیط را انجام دادند.

فضل وزیری همچنین از وقوع دومین آتش سوزی در انبار ضایعات خیابان سوم بازار چوب فروشان سنندج خبر داد و گفت: خبر وقوع آتش سوزی  در ساعت 21 به سامانه 125 اعلام شد.

وی عنوان کرد: بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک به محل حادثه اعزام شدند و عملیات اطفای حریق را برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی انجام دادند.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اذعان کرد: آتش سوزی انبار ضایعات خسارات جانی در برنداشت و سوختن ضایعات آهن، درب ریموت دار و سقف انبار از جمله خساراتی است که به این انبار ضایعات وارد شده است.

وی در ادامه عنوان کرد: دو فقره آتش سوزی دیگر نیز در خیابان دوم بازار چوب فروشان و ساختمان نیمه کاره خیابان جامی با حضور به موقع و تلاش آتش نشانان بدون خسارت مهار شد.

 

گفتنی است، هشت ایستگاه آتش نشانی فعال و مجهز در سنندج وجود دارد که سه ایستگاه در نواحی منفصل و پنج ایستگاه در مناطق مرکزی قرار دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر