در سنندج؛

کد خبر: 2133

محل های عرضه دام های قربانی در سنندج تعیین شد.

به گزارش کردستان خبر، در آستانه فرا رسیدن عید سعید قربان تعیین محل های عرضه دام در سنندج تعیین شد.

شکبه دامپزشکی شهرستان سنندج امسال با هماهنگی اداره کل دامپزشکی استان و شهرداری و ائمه جمعه ۷ محل را برای عرضه دام‌های قربانی در نظرگرفتند و بازرسان دامپزشکی هم از صبح تا عصر در این محل ها مستقر خواهند بود.

 مکان های تععین شده برای عرضه دام های سبک عبارت است میدان عرضه دام زنده (کیلومتر پنج جاده سنندج کامیاران)، کشتارگاه صنعتی دام سنندج (جاده سنندج کامیاران روستای گزنه)، میدان نبوت به طرف ایستگاه عباس آباد، بلوار دکتر حسینی (محله چوب فروشان)، قرادیان (انت‌های روستای قرادیان و ابتدای محله ۱۷/۱ بهاران، کنار گذر ابیدر (سه راهی منتهی به تکیه و چمن) و عباس اباد (شهرک مولوی) هفت محل تعیین شده برای عرضه دام قربانی در سنندج است

یوسفی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج گفت: معاینه و بازرسی بهداشتی از دام‌های ذبحی و لاشه‌های استحصالی به طور کاملا رایگان توسط اکیپ‌های ثابت بازرسی در داخل شبکه و اکیپ‌های سیار بازرسی گوشت دام‌های قربانی شده در سطح شهر انجام می‌شود.

وی گفت: همچنین قبل از ذبح باید دام از طرف بازرسین دامپزشکی معاینه شده و درصورت تایید سلامت دام به کشتارگاه صنعتی دام سنندج منتقل و ذبح شود.

مردم برای دریافت خدمات بهداشتی و نظارتی رایگان شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج در ایام عید سعید قربان می‌توانند با شماره ۳۳۱۷۹۸۸۰ تماس بگیرند.

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر