کد خبر: 2194

مردم روستای عصرآباد برای رفع معضل زباله شهر فرصتی دو ماه به دستگاه های دولتی دادند.

بهمن مرادنیا روز شنبه در کارگروه مدیریت پسماند شهرستان مریوان که در دفتر استاندار برگزار شد، ضمن انتقاد از عملکرد برخی از مسئولان در اجرای تعهدات دستگاه‌های زیر نظر آنان اظهار داشت: لازم است مردم روستای عصرآباد فرصتی دو ماهه به دستگاه‌هایی از جمله فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر برای رفع معضل زباله بدهند.

 

وی گفت: نهادها و دستگاه‌های اجرایی ذیربط استان باید نسبت به چاره‌اندیشی رفع این معضل از جمله تعیین محل جدید یا تغییر محل دفع زباله و راه‌اندازی کارخانه پسماند اقدام کنند.

 

استاندار کردستان تصریح کرد: موراد مربوط به سایت عصرآباد که برای ساکنان این روستا مشکلاتی را ایجاد کرده نیز در این دو ماه باید به صورت ضرب العجل رفع شود.

 

مرادنیا تیمی را با مسئولیت معاونت عمرانی استانداری کردستان مامور پیگیری رفع معضلات زباله این شهرستان کرد و افزود: اعتبارات لازم این اقدام و چاره‌اندیشی آن بدون فوت وقت از جانب دستگاه‌های اجرایی مرتبط تامین می‌شود.

 

مردم روستای عصرآباد مدتی است که بخاطر دفع غیر اصولی زباله شهر مریوان به شهرداری این شهر معترض بودند و هم اکنون مشکل زباله های شهر به دغدغه اصلی مردم تبدیل شده است.

 

گفتنی است؛ مردم روستای عصرآباد مدتی است که بخاطر دفع غیر اصولی زباله شهر مریوان به شهرداری این شهر معترض بودند و هم اکنون مشکل زباله های شهر به دغدغه اصلی مردم و مسئولان تبدیل شده است.

 

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر