جشنی که همه به آن دعوتند

کد خبر: 2273

نمایشگاه ازدواج و خانواده جوان از امروز در سنندج آغاز به کار می کند.

به گزارش کردستان خبر، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: نمایشگاه و جشنواره ازدواج و خانواده جوان به مناسبت هفته ازدواج در 15 غرفه از روز 12 شهریورماه در عمارت خسروآباد سنندج آغاز به کار می کند.

گلاویژ فتاحی در ادامه گفت: این نمایشگاه در دو محور تولیدات محصولات فرهنگی و هنری با موضوع ازدواج و همچنین معرفی خدمات و برنامه های بخش دولتی و غیر دولتی و معرفی محصولات مرتبط ازدواج در حوزه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با الگوی ایرانی اسلامی با توجه به منویات مقام معظم رهبری و سیاست های سال حمایت از کالای داخلی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد، جشنواره ازدواج و خانواده جوان همزمان با اختتامیه نمایشگاه در عمارت خسروآباد سنندج با حضور مسئولین و ادارات و ارگان های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان برگزار می شود.

 

گفتنی است؛  جشنواره ازدواج و خانواده جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان و با همکاری امور فرهنگی و اجتماعی و امور زنان و خانواده استانداری کردستان، مرکز بهداشت سنندج، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، سپاه بیت المقدس، دادگستری، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، بانک های رسالت و تجارت و سازمان های مردم نهاد آوای کهن سنه دژ، وادی هیژان، سپهر فردای آبیدر، تلاشگران سلامت و لبخند بسازیم برگزار می شود.

 

همپنین در این مراسم دستگاه های دولتی و غیر دولتی مرتبط با امر ازدواج، بانک دارای ارائه تسهیلات بیشتر، زوج های قرآنی، ورزشکار و دانشجو ، همسر شهید آزاده و جانباز، زوج های کارگر و روستائی موفق تجلیل و تقدیر خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر