کد خبر: 2321

25 فقره سرقت از دکل های مخابراتی کشف و اعضای باند 6نفره در دیواندره دستگیر شدند.

به گزارش کردستان خبر، سرهنگ "عباس مسعودی "بیان داشت: در پی وقوع چندین مورد سرقت از دکل های مخابراتی در شهرستان دیواندره و سایر شهرستان های استان موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا مأموران گشت پاسگاه اوباتو حین گشت زنی 2 سارق را که در حال سرقت از دکل مخابراتی بودند را مشاهده و طی عملیات ضربتی دستگیر کردند.

جانشین انتظامی استان ادامه داد: با اعترافات متهمان مبنی بر اینکه اعضای باند 6 نفر هستند، دستگیری سایر اعضای باند در دستور کار عوامل اداره آگاهی شهرستان دیواندره قرار گرفت.

سرهنگ مسعودی با اشاره به دستگیری 2 نفر دیگر از سارقان در شهرستان سقز تصریح کرد: در این رابطه متهمان به فروش اموال مسروقه به 2 مالخر در شهرستان بیجار و همچنین شهرستان بهار در استان همدان معترف که با اخذ نیابت قضائی، مالخران نیز شناسایی و دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: متهمان در بازجویی های پلیسی به 25 فقره سرقت از دکل های مخابراتی در سطح استان اعتراف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی مأموران از خودرو های سارقان و نیز منزل مالخر ها مقادیری اموال مسروقه مربوط به دکل های مخابراتی کشف شد.

جانشین انتظامی استان در پایان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنها به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای ارتقاء احساس امنیت تلاش می کند اما برقراری امنیت پایدار، همکاری و همراهی شهروندان قانون مدار را نیز می طلبد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر