کد خبر: 2322

از 600 فرهنگی و دانش آموز افتخار آفرین و تلاشگر حوزه آموزش متوسطه استان کردستان تجلیل شد.

به گزارش کردستان خبر، آیین تجلیل از فرهنگیان و دانش آموزان افتخار آفرین و تلاشگر آموزش متوسطه اول و دوم و آموزش های فنی و حرفه ای استان با حضور  مدیران کل دفتر آموزش متوسطه نظری و آموزش فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل آموزش و پرورش کردستان ، نمایندگان مردم شهرستان سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، معاونین اداره کل، معاونین آموزشی آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تابعه و دست اندرکاران امر در مجتمع امام خمینی (ره) سنندج برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در این مراسم با بیان اینکه این جشن نمونه ای از هزاران دانش آموز و معلم موفق در آموزش و پرورش استان دانست و گفت: هدف از برگزاری جشن، تقدیر از زحمات و اهتمام فعالان و تلاشگران حوزه آموزش متوسطه استان، مسئولین، مدیران و معاونین مدارس و معلمان در راستای موفقیت دانش آموزان است.

 وی ابراز امیدواری کرد برگزاری جشن بزرگ تلاش زمینه های لازم را برای ایجاد رغبت و انگیزه بیشتر در بین فرهنگیان ایجاد نماید.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اینکه کردستان در بهره مندی از زیرساخت ها در همه حوزه از جمله آموزش و پرورش وضعیت مطلوبی ندارد؛ گفت: به اهتمام مردم فرهنگ دوست و علاقمند به علم و دانش، معلمان دلسوز و دانش آموزان تلاشگر استان کردستان در اکثر شاخص های آموزشی، ورزشی تربیتی و... جزو استان های برتر کشور است.

در ادامه این جشن از  480 نفر از فرهنگیان استان شامل معاونین آموزشی و کارشناسان حوزه آموزش متوسطه شهرستانها و مناطق، مدیران و معاونین آموزشی مدارس، دبیران فعال و موثر و سر گروه های آموزشی برتر استان، 80 نفر از دانش آموزان برتر المپیاد های علمی دانش آموزی ریاضی و شیمی، المپیاد نانو، رتبه های زیر 100 کنکور سراسری 97، برگزیدگان کشوری مسابقات علمی عملی و علمی کاربردی هنرستان ها، برگزیدگان جشنواره نوجوان خوارزمی و برگزیدگان کشوری مسابقه ملی توانمند و جشنواره نانو  در سال تحصیلی 97-96 با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر