رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر سنندج

کد خبر: 2344

۱۹۴ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس برای سرویس مدارس در سنندج اختصاص یافته است.

به گزارش کردستان خبر، سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج  در آستانه بازگشایی مدارس  تمهیدات لازم را برای رفاه حال دانش آموزان صورت داده است.

 

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج عنوان کرد: این سازمان هر سال در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاهها به منظور ارائه خدمت رسانی شایسته و رفاه حال دانش آموزان و دانشجویان تمهیدات  وبرنامه ریزی های لازم را انجام داده است.

 

امیر جمشید نژاد گفت: در راستای ساماندهی سرویس مدارس جلسات متعدد ی با همکاری فرمانداری، آموزش و پرورش، پلیس راهور، سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار شده است.

 

وی از اختصاص 194 دستگاه اتوبوس و مینی بوس جهت سرویس دهی به مدارس و دانشگاهها خبر داد و افزود: 171 دستگاه مینی بوس و 23 دستگاه اتوبوس در قالب 12 شرکت آمادگی خدمت رسانی به دانش آموزان و دانشجویان را دارند.

 

وی خاطرنشان کرد: سرویس های مدارس ملزم به انجام تعمیرات و تعویض صندلیهای آسیب دیده، رفع نقص فنی  و شستشو و  وتنظیف خودرو خود هستند.

 

جمشید نژاد تصریح کرد: براساس مصوبه های اخذ شده  امسال نرخ کرایه سرویس مدارس 15 درصد افزایش یافته است.

 

وی در ادامه افزود: تعداد 100 آژانس تاکسی تلفنی و 10 آژانس بانوان هم آماده اخذ قرارداد جهت سرویس دهی به مدارس هستند.

 

رئیس سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری سنندج همچنین اظهار داشت:  ناوگان تاکسی رانی  هم علاوه بر اینکه از ابتدای مهر ماه با تمام ظرفیت آماده خدمت رسانی  و جابجایی شهروندان هستند  براساس تقاضای مدیران مدارس می توانند در سرویس دهی به مدارس و دانش آموزان  فعالیت کنند.

 

وی ابراز امیدواری نمود: با برنامه ریزی و تمهیدات صورت گرفته بتوانیم خدمات رسانی مناسب به دانش آموزان و دانشجویان ارائه کنیم تا سال تحصیلی جدید را با خاطره ای خوب آغاز کنند.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظر