کد خبر: 2349

نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند سنندجی تا 25 شهریور درگالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج در معرض نمایش عموم قرار دارد.

به گزارش کردستان خبر، نمایشگاه نقاشی آثار هنرمند سنندجی « حسام جاوید نیا » از 20  تا 25 شهریور درگالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج در معرض نمایش عموم قرار دارد.

وریا هاشمی مسئول واحد تجسمس حوزه هنری ضمن اعلام این خبر گفت : در این نمایشگاه تعداد 20 اثر نقاشی در اندازه های مختلف حاصل تلاش این هنرمند توانمند سنندجی با موضوع سبک آوسترا به معرض نمایش علاقه مندان گذاشته است.

وی افزود : تکنیک آثار ارائه شده در این نمایشگاه ترکیب مواد و برروی بوم به مدت ه روز  در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج به معرض نمایش علاقه مندان قرار گذاشته شد .

حسام جاویدنیا متولد 1363 سنندج کارشناس ارشد باستان شناسی و دارای دان 1 جودو از سال 1380 نقاشی را شروع و زیر نظر اساتید همچون استادفردین صادق ایوبی در محل حوزه هنری در زمینه طراحی و نقاشی به فعالیت پرداخته اند و در سال 83 به عنوان هنرجوی برتر حوزه هنری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند .

وی تاکنون در زمینه طراحی دونمایشگاه انفرادی در اردبیل 1386 و در مازندران 1391 برپا نموده است و این نمایشگاه اولین نمایشگاه انفرادی نقاشی این هنرمند محسوب می گردد .

 

این نمایشگاه سه شنبه 20 شهریور ساعت 16 افتتاح و در ایام برگزاری همه روز از ساعت 10 تا 12 و بعد از ظهر 16 الی 20 آماده بازدید علاقه مندان می باشد .

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر