کد خبر: 2362

«تهدید مردم» کلیدواژه‌ای بود که یک گروه تروریستی برای نشان دادن خشم خود استفاده کرد.

به گزارش کردستان خبر، «تهدید مردم» کلیدواژه‌ای بود که یک گروه تروریستی برای نشان دادن خشم خود از انتقام سپاه استفاده کرد. با وجود این تهدیدات امروز فعالیت اقتصادی مردم در شهر‌های کردستان در جریان است و مردم زندگی عادی خود را ادامه می‌دهند.

«تهدید مردم» کلیدواژه‌ای بود که یک گروه تروریستی برای نشان دادن خشم خود از انتقام سپاه استفاده کرد. با وجود این تهدیدات امروز فعالیت اقتصادی مردم در شهر‌های کردستان در جریان است و مردم زندگی عادی خود را ادامه می‌دهند.

مغازه‌ها در شهر‌های کردستان با وجود تهدیدات یک گروهک تروریستی امروز باز هستند.

به دنبال ایجاد یک جنگ روانی، تهدید و ارعاب مردم و بازاریان کردستان برای بستن مغازه‌های خود، دیروز تعدادی از مغازه‌های بازار چند شهر این استان کردستان بسته شد. علت این تعطیلی برخی قسمت‌های بازار به گفته مردم شهر سنندج ترس مردم از اعضای حزبی است که هیچ محدودیت و چهارچوبی برای عملی کردن تهدید‌های خود ندارند و حتی

گروهک تروریستی (ح. د. ک) در پیامی اعلام کرد «مغازه‌هایی که چهارشنبه این هفته باز باشند آتش خواهند زد و اگر نیرو‌های امنیتی مانع این کار شوند با فیلم‌برداری از این مکان‌ها بعد‌ها سوءقصد خود را عملی می‌کند»

از کشتار و آسیب رساندن به جان و مال مردم هم‌زبان خود دریغ نمی‌کند.

افراد شرور وابسته به این گروهک نیز در فضای مجازی تهدید کرده بودند اگر کسی مغازه‌اش را نبندد او را شناسایی و مغازه‌اش را به آتش می‌کشیم.

کامیار احمدی بازاری اهل شهر سنندج به خبرنگار فارس گفت: ظهر روز چهارشنبه وقتی قصد باز کردن مغازه خود را داشت توسط عده‌ای وابسته به این گروهک تروریستی تهدید شده است. این اشرار او را تهدید کرده‌اند اگر مغازه را باز کند آن را آتش خواهند زد.

باوجوداین تهدید‌های گسترده، امنیت در تمام شهر‌های کردستان برقرار بود و مردم برای تأمین مایحتاج خود مشکلی نداشتند.

مردم کردستان نیز، چون طعم تلخ جنایات ضدانقلاب و به‌ویژه گروهک‌های کومله و دموکرات را چشیده‌اند، از ترس جان و مال خود و برای این که مشکلی توسط گروهک جنایتکار برای آن‌ها پیش نیاید به اجبار مغازه را تعطیل کرده بودند.

امروز ۲۲ شهریورماه بازار و مراکز اقتصادی استان کردستان در تمام شهر‌های علاوه بر استمرار تهدید‌ها بازشده و فعالیت اقتصادی مردم به‌طور عادی در جریان است.

شنبه ۱۷ شهریورماه سپاه پاسداران با ۷ فروند موشک کوتاه برد، مقر تروریست‌های (ح. د. ک) در اقلیم کردستان عراق را هدف قرارداد. این حمله پاسخی به اقدام تروریستی ۲۹ تیرماه به روستای «دری» مریوان بود که در آن یازده تن از نیرو‌های نظامی و محافظ روستا به شهادت رسیدند.

رسانه‌های معاند نیز با وارونه نشان دادن داستان، تهدید مردم توسط این گروهک تروریستی را سانسور کردند.

آن‌ها بسته شدن برخی مغازه‌های شهر‌های کردنشین را به اعتراض مردم به سه عضو گروهک تروریستی در ۱۷ شهریور مرتبط دانستند.

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر