کد خبر: 2370

بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی حوزه فرهنگ و هنر در سنندج برگزار شد.

به گزارش کردستان خبر، کارشناس آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در حاشیه برگزاری این آزمون در سنندج اظهار کرد: بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش برای کسب دیپلم هنر، همزمان با روز جمعه ٢٣ شهریور در مراکز استان ها و حوزه های شهرستانی کشور برگزار شد.

شیوا احمدپور افزود: آزمون استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر به صورت تئوری و عملی برگزار شد که ١٢ شرکت کننده در استان صبح در آزمون تئوری و عصر در آزمون عملی آموخته های خود را سنجیدند.

کارشناس آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه این آزمون در رشته های کار و دانش برگزار شد، افزود: رشته های مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده، طراحی و توسعه صفحات وب (جدید و قدیم ) تصویرسازی و جلوه های ویژه رایانه ای، گرافیک رایانه ای، عکاسی، عکاسی دیجیتال، چهره سازی، تصویر برداری، دستیاری طراحی لباس، تولید چند رسانه ای و... از جمله رشته های این دوره از آزمون ادواری فرهنگ و هنر بود.

این مقام مسئول اذعان کرد: به متقاضیان پس از قبولی در آزمون های کتبی و عملی گواهی نامه مهارت اعطاء می شود که پس از گذراندن دروس عمومی در آموزش و پرورش می توانند مدرک دیپلم خود را از آموزش و پرورش کسب نماید.

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر