کد خبر: 2419

نیروهای مسلح استان کردستان با برگزاری رژه، اقتدار و آمادگی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش کردستان خبر، رژه نیروهای مسلح یگان های نمونه مستقر در استان کردستان به مناسبت 31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس با حضور پرشور مردم این استان،خانواده معظم شاهد و ایثارگر، مسئولین، روحانیون و فرماندهان نظامی و انتظامی همزمان در سراسر شهرستان های استان کردستان برگزار شد.

در سنندج رژه نیروهای نظامی و انتظامی با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در بلوار آزادگان برگزار شد و یگان های نمونه نیروهای مسلح (ارتش، سپاه، انتظامی، مرزبانی، بسیج مردمی) از مقابل کلام الله مجید رژه رفتند.

فرمانده لشکر 28 پیاده کردستان در این مراسم گفت: نیروهای مسلح ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس و در مقابله با دشمنان در سال های پس از انقلاب، از خود گذشتگی و رشادت طلبی خود را به جهانیان اثبات کردند.

امیر ابوالفضل برزگری گفت:دشمنان باید بدانند که نیروهای مسلح، مردم و بسیج همه در برابر اغتشاشات دشمن ایستادگی می کنند و امنیت را در کشور برقرار خواهند کرد.

وی ادامه داد: امروز نیروهای مسلح اعلام می دارند که این سربازان خود را به عنوان فداییان مردم می دانند و این لباس را لباس شرف، افتخار و لباس جهاد  می دانند و اجازه هیچ گونه تعرض به دشمنان را نمی‌دهند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر