کد خبر: 2431

علمای اهل‌سنت کردستان با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز گفتند, ملت ایران در برابر این اقدامات جنایتکارانه خواهد ایستاد.

به گزارش کردستان خبر، دشمنان و معاندین نظام جمهوری اسلامی با ترور و اقدامات جنایتکارانه و تروریستی به‌دنبال ضربه‌زدن به انقلاب و برهم زدن امنیت و آسایش موجود در کشور هستند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

بزرگان و علمای اهل‌سنت استان کردستان در گفتگو با کردستان خبر، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز گفتند: قطعاً نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی پاسخی سخت به این اقدامات بُزدلانه و کورکورانه تروریست‌ها خواهند داد.

ماموستا اقبال بهمنی مسئول مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج در گفتگوی اختصاصی با کردستان خبر اظهار داشت: حادثه تروریستی شهر اهواز که در نخستین روز هفته دفاع مقدس رخ داد در همین روز بود که صدام معدوم دست به حمله علیه ایران اسلامی زد این نشان از آن دارد که دشمنان انقلاب اسلامی ایران دست از طراحی توطئه علیه این ملت بر نمی دارند،حمله ای که موجب شهادت جمعی از نیروهای غیور مسلح و جمع دیگری از مردم خصوصا کودکان و زنان بی دفاع گردید.

وی افزود: این گروه های دست پرورده و مزدور آمریکا ، رژیم صهیونیستی و رژیم های مرتج منطقه با اعمال این وحشی گری ها میخواهند ثبات،امنیت، یکپارچگی و وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف ایران اسلامی را برهم بزنند و به اهداف شوم خود دست یابند بی شک ملت ایران در برابر این اقدامات جنایتکارانه خواهد ایستاد.

این ماموستای اهل سنت استان کردستان افزود: ما علماو شورای روحانیت و افتا و ائمه جمعه و جماعات شهرستان سنندج این اقدامات جنایتکارانه تروریست های خبیث را محکوم می کنیم و از نیروهای امنیتی و نظامی درخواست می کنیم که به شدت جواب این اعمال ننگین و ضدبشری گروه های تروریستی را بدهند.

ماموستا بهمن خاطر نشان کرد: در پایان تسلیت خود را به پیشگاه مقام معظم رهبری و خانواده های معظم شهدای این حادثه تروریستی عرض می کنیم برای شهدا درجات عظیم و برای مصدومین حادثه شفای عاجل را از خداوند متعال خواستارم.

 

نتیجه تصویری برای ماموستا راستی سنندج

 

چنین اقدامات تروریستی نشانه ذلیلی، زبونی مزدوران وابسته به کشورهای عربی و غربی است

 

ماموستا "محمد امین راستی" نیز با بیان اینکه تمام بشریت این گونه اعمال تروریستی را محکوم می کنند گفت:ما علمای اهل سنت نیز با محکوم کردن این حادثه شهادت این عزیزان را به تمام مسلمانان، مقام معظم رهبری و خانواده‌های داغدار این شهیدان تسلیت عرض می‌نمایم.

وی گفت: این عملیات تروریستی توسط افراد مزدور و وابسته به بیگانه بالخص کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام شد.

وی خاطر نشان کرد: ما علمای اهل سنت این حرکت ضد انسانی و ضداسلامی را به شدت محکوم می کنیم و چنین اقداماتی نشانه ذلیلی، زبونی و بدبختی مزدورانی است که برای بیگانه کار می‌کنند.

ماموستا راستی تاکید کرد: مزدوران وابسته به استکبار مطمئن باشد این حرکت از طرف نیرو‌های مسلح و سپاه بدون پاسخ نخواهد بود و انها باید منتظر جواب دندان شکن باشند.

 

نتیجه تصویری برای ماموستا محمدی

 

دشمنان نظام و انقلاب بدانند با این حملات کور هیچ غلطی نمی توانند بکننند

 

ماموستا محمدی امام جمعه شهرستان دهگلان درباره حادثه تروریستی اهواز اظهار داشت: کشورهای مرتجع عرب و حکام خوباخته آنها که همچون مترسک های خیمه شب بازی در برابر کشورهایی شیطانی آمریکا و اروپایی عمل می کنند با دادن پولهای کلان به این اربابان غربی و آمریکایی شان درصدد ناامن نشان دادن کشور مقتدر جهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: این گروه های تروریستی مورد حمایت کشورهای عربی مرتجع ؛ آمریکا و رژیم صهیونیستی با ترورهای کور و حملات ناجوانمردانه به مردم بی دفاع سعی در رسیدن به آکام خود که همان نامن کردن ایران اسلامی است دارند اما اینان بدانند که جمهوری اسلامی ایران درخت تناوری است که به نهایت صلابت و عظمت خود رسیده است و با چنین اقدامات کورکورانه هرگز دچار بحران نخواهد شد.

این ماموستای اهل سنت استان کردستان ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی خاطر نشان کرد: دشمنان نظام و انقلاب بدانند با این حملات کور هیچ غلطی نمی توانند بکنند و به یاری خداوند؛  سربازان گمنام امام زمان و نیروهای مسلح طومار آنها را درخواهند نوردید و به سزای عمل ننگینشان می رسانند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر