مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی کردستان

کد خبر: 2447

یاسمی با تکذیب شایعه کمبود سوخت در استان گفت: هیچ مشکلی در ارتباط با تامین سوخت نداریم.

فریدون یاسمی در گفتگو با کردستان خبر ضمن تسلیت حادثه تروریستی اهواز و گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گفتگویی درباره شایعه کمبود سوخت در استان اظهار داشت: هیچ مشکلی در ارتباط با تامین سوخت از جمله بنزین، نفت گاز، نفت کوره، گاز مایع کپسول در استان نخواهیم داشت.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان وضعیت استان کردستان در عرصه توزیع سوخت را مطلوب عنوان کرد و گفت: بیش از 350 دستگاه نفت کش جاده پیما توزیع فراورده های نفتی را انجام می دهند و علاوه بر آن از طریق خط لوله از کرمانشاه به سمت کردستان نسبت به دریافت سوخت اقدام می کنیم.

 

وی افزود: درمورد وضعیت سوخت استان باید گفت نه تنها کمبودی در استان نیست بلکه ماهیانه 5 میلیون و 500 هزار لیتر نفت گاز براساس مقررات و مصوبات هیات دولت و تعاونی مرزنشینان و کارگزاران مجاز به اقلیم کردستان عراق نفت صادر می شود.

 

یاسمی اذعان داشت: دربحث تامین بنزین، نفت گاز، نفت سفید، نفت کوره، گاز مایع کپسول یا سی ان جی با 55 جایگاه CNG  خوشبختانه هیچ مشکل و کمبودی در استان نیست و به اندازه کافی و حتی بیش از حدنیاز هم سوخت در استان وجود دارد.

 

وی درمورد توزیع روزانه سوخت در استان نیز اظهار داشت: روزانه حدود یک میلیون و 400 هزار لیتر بنزین، 300 هزار لیتر نفت گاز و باتوجه به 23 هزار خانواره مصرف کننده نفت سفید از این فصل به بعد 500 هزار لیتر نفت سفید، نفت کوره 70 هزار لیتر و ماهیانه نیز 4 هزار تن گاز مایع در استان توزیع و مصرف می شود.

 

یاسمی با بیان اینکه سوخت کافی در استان وجود دارد و جای هیچ گونه نگرانی نیست گفت: تاحالا هیچ موردی نداشتیم که جایگاهی به علت نبودن سوخت تعطیل شده باشد و تمامی 77 باب جایگاه عرضه بنزین و نفت گاز و تمامی 55 جایگاه سی ان جی فعال هستند.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان در پایان سخنان خود یادآور شد: درخواست من از همشهریان این است که به هیچ عنوان به شایعات کذب فضای مجازی توجهی نکنند و هیچ نگرانی در رابطه با تامین فراورده های سوختی مورد نیاز وجود ندارد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر