کد خبر: 2464

هفت مدرسه ساخته شده توسط بنیاد برکت با 46 کلاس درس امروز همزمان با سراسر کشور در استان کردستان به بهره برداری رسید

به گزارش کردستان خبر، هفت مدرسه ساخته شده توسط بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) با ۴۶ کلاس درس امروز چهارشنبه (۴ مهر) همزمان با سراسر کشور در کردستان به بهره برداری رسید.

مراسم افتتاح این مدارس همزمان و به صورت ویدیو کنفرانس با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد وآیین نمادین بهره برداری از واحدهای آموزش ساخته شده توسط بنیاد برکت کردستان در سالن جلسات اداره کل مخابرات کردستان برگزار شد.

 امروز در سطح کشور به صورت همزمان 110 مدرسه با 541 کلاس درس به بهره برداری رسید که از این تعداد هفت مدرسه با 46 کلاس درس در مناطق محروم استان کردستان ساخته شده است.

به گفته مهدی طالبی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) کردستان از این تعداد مدرسه برکت، ۲ باب هر کدام با ۲ کلاس درس در روستا‌های زلی و نمشیر شهرستان بانه، یک مدرسه ۱۵ کلاسه شاهد در شهرستان قروه، یک مدرسه ۶ کلاسه در روستای عیسی آباد سنندج ، سه مدرسه در شهرستان کامیاران شامل یک مدرسه سه کلاسه در روستای دره ویان علیا، یک مدرسه سه کلاسه در روستای پشته و یک مدرسه ۱۵ کلاسه در شهر کامیاران به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر