با عنوان کاروان امید انجام شد؛

کد خبر: 2474

بیش از 18 هزار قلم وسایل ورزشی و بهداشتی درمدارس استان توزیع شد.

به گزارش کردستان خبر، با حضور مسئولین وزارتی و استانی بیش از 18 هزار قلم تجهیزات و وسایل ورزشی و بهداشتی مورد نیاز مدارس استان با عنوان کاروان امید به طور همزمان به مناطق شانزدگانه آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق تابعه استان کردستان ارسال شد.

 مراسم توزیع تجهیزات و وسایل ورزشی با حضور مدیر کل دفتر تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش ، مدیر کل و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان ، تنی چند از مسئولین استانی و شهرستان و دست اندرکاران حوزه تربیت بدنی و سلامت در اردوگاه شهید سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به جزییات ارسال تجهیزات گفت : این کاروان بالغ بر 18 هزار و 500 قلم کالای مورد نیاز مدارس در حوزه تربیت بدنی و سلامت شامل توپ فوتبال ، والیبال ، هندبال ، بسکتبال ، راکت تنیس روی میز ، راکت بدمینتون ، حلقه هولا هوپ ، طناب ، دروازه فوتسال ، میز تنیس روی میز ، فوتبال دستی ، جعبه انعطاف پذیری ، دستگاه بارفیکس اصلاح شده و تشک یک در دو می باشد .

قربانی در ادامه افزود : گاز استریل ، بتادین ، دستکش یک بار مصرف ، چسب زخم ، چسب پارچه ای ، ماسک و باند پانسمان از اقلام مورد نیاز بخش سلامت و بهداشت می باشد که برای توزیع در سطح مدارس به شهرستانها و مناطق ارسال می شود .

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان هم چنین به هزینه ریالی تجهیزات ارسال اشاره کرد و گفت : این اقلام با ارزش 8 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی وزارتی و استانی تامین شده است .

وی با بیان اینکه این وسایل و تجهیزات با اولویت مدارس محروم و کم برخوردار توزیع خواهد شد، گفت : مرحله دوم تجهیزات اواخر مهر ماه به شهرستانها و مناطق تابعه استان ارسال می شود.

در این مراسم تجهیزات ورزشی و بهداشتی کاروان امید در قالب 20 دستگاه خودرو به شهرستانها و مناطق تابعه استان ارسال شد.

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر