کد خبر: 2483

پیش فروش بن کارت تخفیف خرید کتاب از نمایشگاه کتاب کردستان ازامروز به مدت یک هفته آغاز شد.

به گزارش کردستان خبر، قائم مقام دبیر هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب کردستان اظهار داشت:  با توجه به برگزاری هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب کردستان از ١٨ تا ٢٣ مهر ماه جاری، پیش فروش بن کارت تخفیف خرید کتاب از این نمایشگاه ازامروز شنبه هفتم مهر آغاز و به مدت یک هفته نیز ادامه دارد.

عبید رستمی افزود: بن های تخفیف خرید کتاب به منظور تسهیل در امر خرید و صرفه جویی در وقت و ارائه خدمات بهتر انجام می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.icfi.ir نسبت به خرید بن کارت کتاب اقدام کنند.

وی یادآور شد: خرید بن کارت های تخفیف کتاب از طریق تمامی کارت ‌های عضو شبکه شتاب امکان پذیر است و فیش دریافتی پس از ثبت نام و خرید اینترنتی می‌بایست از سوی خریدار جهت دریافت اصل بن در نمایشگاه ارائه شود.

قائم مقام دبیر هشتمین نمایشگاه بزرگ کتاب کردستان با اشاره به استقرار باجه های خرید بن تخفیف کتاب در محل و زمان برگزاری نمایشگاه اضافه کرد: باجه های بانکی برای رفاه حال مراجعه کنندگان در محل نمایشگاه مستقر است که خریداران می توانند با ارائه کارت ملی از بن های تخفیف کتاب بهره مند شوند.

وی گفت: از علاقه مندان درخواست می شود از طریق این سامانه نسبت به تهیه بن تخفیف کتاب قبل از برگزاری نمایشگاه اقدام کنند تا در طول زمان برگزاری با مشکل مواجه نشوند.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر