کد خبر: 2493

محمدحسین لطیفی کارگردان قطعی «سنجرخان» به جای زنده یادسیدضیاءالدین دری شد شد

به گزارش کردستان خبر،سریال «سردار سنجرخان» قرار بود به عنوان محصول مشترک سیمای استان ها و صداوسیمای کردستان به کارگردانی سیدضیاءالدین دری به تولید برسد که با درگذشت دری این پروژه بلاتکلیف ماند.

و اکنون «حسین جلالی» تهیه کننده سریال «سنجرخان» درباره تولید این سریال گفت: آقای لطیفی کارگردان قطعی این سریال است و این روزها مراحل پیش تولید را سپری می‌کنیم.

طبق گفته علی دارابی معاون امور استان‌های صدا و سیما، فیلمنامه این سریال را دری نوشته و قرار بود خودش هم آن را کارگردانی کند.

قطب الدین صادقی قرار بود مشاور این پروژه در ساخت باشد، اما با درگذشت ضیاءالدین دری ساخت این سریال بلاتکلیف ماند و حالا محمدحسین لطیفی که این روز‌ها کارگردانی برنامه تلویزیونی «شبی با عبدی» را در شبکه نسیم بر عهده دارد کارگردان قطعی این سریال است.

محمدحسین لطیفی در این سال‌ها کارگردانی آثار مختلفی را بر عهده داشته و در حوزه تاریخ معاصر و آثار تاریخی نیز کار کرده است.

به گفته «حسین جلالی» تهیه کننده سریال «سنجرخان»؛ هنوز زمان کلید خوردن این سریال قطعی نیست، به این دلیل که می‌خواهیم فصل زمستان را در این سریال به تصویر بکشیم مجبوریم تا پایان امسال «سنجرخان» را در کردستان مقابل دوربین ببریم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر