کد خبر: 2528

رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان«محمد رسول الله 2» در ورزشگاه 22 گولان سنندج برگزار شد.

به گزارش کردستان خبر، صبح امروز همزمان با سراسر کشور مرحله دوم رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی سپاهیان « محمد رسول الله 2 » در ورزشگاه 22 گولان سنندج برگزار شد.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیجیان استان اظهار کرد: رزمایش اقتدار بسیج عاشورایی در سه مرحله اجرا شد که امروز شاهد سومین مرحله آن هستیم.

وی با اشاره به اینکه اولین مرحله این رزمایش در ۹ شهریور ماه و با حضور گروه های جهادی در مناطق محروم استان آغاز شد، افزود: دومین مرحله آن هم در ۲۶ شهریورماه و با حضور ۲۰ گردان بیت المقدس، کوثر، امام علی و امام حسین در سطح استان برگزار شد.

رجبی عنوان داشت: امروز هم در سومین مرحله این رزمایش، همزمان با سراسر کشور تجمع بزرگ بسیجیان را در سنندج شاهد هستیم.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات خدمت رسانی بسیج و سپاه استان، حضور در عرصه های جهادی، حضور در مناطق زلزله زده کرمانشاه، شرکت در اردوهای جهادی سلامت، امداد و نجات، کمک به دولت و حفاظت از محیط زیست را از  اقدامات بسیجیان استان برشمرد و گفت: مردم یاری، مبارزه با مفاسد اجتماعی و اعتیاد هم از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته است.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: بسیجیان در جهت تحقق امنیت پایدار مردم تلاش کرده و همچنان پا در رکاب انقلاب و نظام هستند.

 

سردار محمدتقی  اوصانلو نیز در این مراسم گفت: آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال براندازی نظام بوده و از حربه کودتا، اختلافات قومی و مذهبی و جنگ سخت و نرم برای رسیدن به این هدف شوم استفاده کرده است.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال غرب کشور عنوان کرد: به همه کسانی که آگاهانه یا ناآگاهانه در کنار آمریکا، صهیونیست ها و سعودی ها در تلاش برای توطئه علیه کشورمان هستند هشدار می دهیم به دامن اسلام بازگردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: انقلاب اسلامی فرهنگ جهاد را در جهان بوجود آورد و بسیجیان جملگی در تلاش برای ریشه کن کردن ظلم و ستم و رفع تبعیض و فقر بوده اند.

وی افزود: اگر در مقابل تروریست ها در سوریه نمی ایستادم امروز ایران مانند سوریه ویران شده بود و امنیت امروز ایران مدیون بسیجیان و مدافعانی هستند که از اسلام دفاع کردند.

سردار اوصانلو گفت: اگر امروز شاهد موفقیت های بسیاری در ایران اسلامی هستیم و در زمینه های علمی و در زمینه هسته ای و سلول های بنیادین به موفقیت رسیده ایم به یمن ایستادگی و خون پاک جوانان غیوری است که با عشق به اسلام تمام هستی خود را در طبق اخلاص تقدیم نمودند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر