کد خبر: 2536

جانشین فرمانده انتظامی کردستان؛مردم استان پیشگامان امنیت پایدار هستند.

به گزارش کردستان خبر، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان کُردستان امروز به مناسبت هفته نیروی انتظامی در سنندج برگزار شد.

حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی  در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی استان کردستان اظهار داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب و دفاع مقدس گرفته تا برخورد با گروه های معاند و سرسپرده ضدانقلابی و حفظ امنیت اخلاقی اجتماعی جامعه تا به امروز همواره شاهد تلاش و اهتمام نیروهای انتظامی در برقراری مستمر امنیت و آرامش جامعه بوده ایم.

وی افزود: کسانی که امنیت را در سازش با استکبار می دانند اشتباه بزرگی مرتکب می شوند چرا که مقوله امنیت باید از دل جامعه برخیزد و مردم یکی از ارکان آن باشند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به امنیت پایدار موجود در استان کردستان گفت: هیچ قدرت شیطانی نمی‌تواند مقاومت مردم و نیروهای مسلح ایران را بشکند چراکه خود مردم پشتیبان نظام، حافظ و خواهان امنیت و آسایش کنونی هستند.

 

 

سردار مسعود خرم‌نیا، فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی از روز جمعه ۱۳ مهرماه آغاز شده و در روز پنج‌شنبه ۱۹ مهرماه با غبارروبی مزار شهدا و محکم کردن تجدید عهد و پیمان‌مان با شهدا به پایان می‌رسد.

وی با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی مبنی بر «پلیس مقتدر، امین مردم» افزود: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و نظم بوده و کارکنان انتظامی در حین ارائه خدمت مهربانی و رفعت را در دستور کار خود دارند.

فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: مردم استان کردستان پیش‌قراولان و پیشگامان امنیت پایدار هستند و متولیان نظم و امنیت نیز این چرخه را تکمیل و از آن محافظت می‌کنند که امیدواریم امنیت ما همانند امنیتی که مردم در سنوات گذشته ایجاد کردند، تامین و گسترش یابد.

وی با اشاره به خدمات ارزنده نیروی انتظامی در مشاوره کلانتریها و استفاده از نیروهای نخبه در پلیس افتخاری و شوراهای معتمد پلیس و سایر امور انتظامی افزود: هم اکنون ایجاد امنیت پایدار یکی از ویژگیهای پلیس مقتدر کشورمان  است. 

در پایان این مراسم نیروهای مسلح حوزه های مختلف نیروی انتظامی استان کردستان در مقابل جایگاه و تمثال امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری رژه رفتند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر