کد خبر: 2540

3پروژه مخابراتی در شهر حسن آباد یاسوکندم مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش کردستان خبر، آزاد حکمت در مراسم افتتاح ۳ پروژه مخابراتی در شهر حسن آباد یاسوکند افزود: این پروژه ها شامل جایگزین و ارتقاء سویچ ثابت به تکنولوژی جدید ، سیستم فایبر هوم و CWDMمی باشد که با سرمایه گذاری ۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

این پروژه ها با حضور آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری در کردستان مدیر مخابرات منطقه کردستان،فرماندار بیجار،  و مسولین استانی به بهره برداری رسید.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و مجموعه مخابرات منطقه در راستای ارتقاء و بروز رسانی به موقع سیستم های مخابراتی گفت: خوشبختانه بازخورد تلاش و دلسوزی های پرسنل مخابرات در استان رضایتمندی و جلب اعتماد مشتریان است که این مهم در سطح استان محقق شده است.

در ابتدای این مراسم مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه برای اولین بار سیستم CWDM در شهر حسن آباد یاسوکند مورد بهره برداری قرار گرفته است گفت: این سیستم ظرفیت انتقال را چند برابر خواهد کرد که افزایش سرعت و امنیت انتقال از ویژگی های این سیستم است.

دکتر آزاد حکمت با بیان اینکه سیستم سافت سویچ داخلی با برند ایرانی برای نخستین بار در کشور توسط مخابرات منطقه کردستان استفاده شده است افزود: این مهم با هدف تحقق شعار انتخاب شده از سوی مقام معظم رهبری و حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است.

 

حکمت به عملکرد مخابرات در حسن آباد یاسوکند اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت، خدمات تلفن همراه و اینترنت همراه از جمله محصولات مخابراتی است که به مشتریان ارائه می شود.

وی اظهارداشت: در حال حاضر یک هزار و 800 شماره تلفن ثابت منصوبه در این شهر وجود دارد که تعداد یک هزار و 500 شماره آن مشغول بکار است.

بعد از مراسم افتتاح پروژه های مخابراتی در حسن آباد یاسوکند، از خانواده شهید پورهاشمی از شهدای مخابراتی در شهرستان بیجار بازدید و تقدیر به عمل آمد. 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر