تا پایان مهر

کد خبر: 2587

مابقی مطالبات بهای گندم کشاورزان کردستانی تا اخر مهر ماه پرداخت می شود.

به گزارش کردستان خبر، رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کردستان در کمیته برنامه ریزی شهرستان دهگلان گفت : تا کنون ۷۵ درصد وجه کشاورزان گندمکاران کردستانی پرداخت شده است.

وی در خصوص مابقی مطالبات بهای گندم کشاورزان که به دولت تحویل داده شده گفت: از سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور اعلام شده که ظرف مدت باقی مانده تا اخر مهر ماه مابقی پول گندم کشاورزان پرداخت می شود.

 

بهرام نصرالهی زاده ، پرداخت طلب گندمکاران را از دغدغه‌های جدی دولت برشمرد و افزود : از آنجا که کردستان ، استان آخر در برداشت گندم است هر ساله در زمینه پرداخت وجه گندمکاران با مشکل مواجه می‌شد، اما امسال دولت در زمینه پرداخت وجه خوب عمل کرد.

 

وی در ادمه بیان داشت: امسال در شورای برنامه ریزی استان ، طرحهای متعددی برای شهرستان‌ها دهگلان مصوب شده که با همکاری مدیران شهرستان اولویت بندی می‌شود و طرح هایی که نیاز مردم به آن بیشتر باشد، در اولویت اجرا قرار می‌گیرد.

نصر الهی زاده گفت: شهرستان دهگلان در حوزه فعالیت‌های اقتصادی در پایاب دو سد سورال و سنگ سیاه قابلیت تبدیل بیش از ۲ هزار هکتار اراضی دیم به آبی را دارد که با بررسی وضع موجود پیشرفت طرح ها و امکاناتی که در شهرستان و استان است در دستور کار قرار می‌گیرد.

رئیس سازمان مدیریت برنامه ریزی کردستان  افزود: در حوزه ورزشی و آب شرب شهر بلبان آباد تصمیماتی گرفته شد که احداث سالن ورزشی به زودی شروع شده و کمبود آب شرب آنان تا زمانی که آب شرب شهرستان از سد قوچم در کوتاه مدت تامین شود مشکل آنان بر طرف خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر