پدر دنیا ویسی:

کد خبر: 2594

امجدویسی؛از بانیان شایعه پراکنی ها و کسانی که با آبروی خانواده ام بازی کردند،شکایت میکنم.

به گزارش کردستان خبر، امجد ویسی پدر دنیا ویسی در گفتگوی اختصای با خبرنگار کردستان خبر اظهار داشت: از کسانی که درمورد دخترم شایعه پراکنی کردند شکایت میکنم.

وی در سخنانی گفت: ما در طول این مدت داغدار از دست دادن دختر عزیزمان و مراسم سوگواری بودم که شنیدن این شایعات قلب ما را به درد آورد و مطمئنا با کسانی که این سخنان زشت ساخته پرداخته ذهن مریضشان است، برخورد خواهیم کرد.

 

وی افزود: چنین سخنان زشت و زننده ای در مورد قتل و تجاوز به دنیا واقعیت ندارد و فقط داغ دل خانواده اطرافیان و مردم شهر و استان را بیشتر ساخت.

 

وی ادامه داد: اکنون بعد از مراسم ختم دخترمان قطعنا از کسانی که با آبروی دخترم بازی کردن و شایعه ساختن شکایت میکنم و پیگیری های قضایی را انجام خواهم داد.

 

پدر دنیا ویسی خاطرنشان ساخت: در چندین نوبت خبرنگاران استانی و مسئولین به روستای ما آمدند و خود پیگیر این قضیه بودند و جای برای شایعه و سخنان نابجا که در شان انسان نیست، نمی ماند.

 

وی بیان داشت: دنیا هنگام آوردن توپ از تونل ایجاد شده در دیوار، سرش به آجری خورده و دیوار فروریخت و متاسفانه قبل از رسیدن به بیمارستان جان شیرین خود را از دست داد.

 

ویسی بار دیگر تاکید کرد که حتما پیگر این قضیه خواهد شد وتا مشخص شدن و شناسایی شایعه سازان تلاش و این امر را از مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

 

وی در پایان از مردم و تمامی کسانی که در اطلاع رسانی دستی بر آتش دارند خواست تا نگذارند افراد از خدا بی خبر با افتادن اتفاقاتی در شهر و دیار ما بتوانند با آبروی مردم بازی کنند و مردم و جامعه را با این شایعات دل آزرده و نارحت کنند.

 

«دنیا ویسی» دانش آموز کلاس اول ابتدایی دبستان روستای گرماش از توابع شهرستان سنندج روز دوشنبه 16 مهر بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان باخت.

 

داده های آماری آموزش و پرورش کردستان حاکی از آن است که در حال حاضر از سه هزار و 800 مدرسه این استان، یک هزار و 73 مدرسه نیازمند تخریب و نوسازی است.

 

ابیته در این قضیه نباید وظایف مسئولین نوسازی مدارس و مدیرکل آموزش و پرورش استان را از نظر دور داشت و مسئولین امر هم باید پاسخگو باشند و راه حلی برای چنین مدارسی اتخاذ شود تا دیگر شاهد چنین اتفاقات دلخراشی در استان و کشور نباشیم.

 

مصاحبه از رویا زندی

 

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر