کد خبر: 2623

معاون اجتماعی فرماندهی کردستان؛ همه عوامل تیر اندازی پارک کودک سنندج دستگیر شدند.

به گزارش کردستان خبر، سرهنگ" عبداله فاتحی" گفت : ساعت 22:15 دقیقه دوشنبه شب تعدادی از اراذل واوباش برای خودنمایی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم اقدام به شلیک چند تیر هوایی در پارک کودک منطقه تفریحی وگردشگری " آبیدر" کردند.

معاون اجتماعی کردستان با بیان اینکه این افراد 4 نفر بودند که پس از تیر اندازی، با خودرو به سرعت از محل متواری شدند، افزود: بلافاصله ماموران انتظامی و اطلاعاتی برای بررسی ماجرا به محل مورد نظر اعزام و در تحقیقات انجام شده دریافتند عامل اصلی این تیر اندازی فردی شرور و از اراذل و اوباش معروف می باشد که پس از این اقدام مجرمانه به سرعت از محل متواری شده است.

وی ادامه داد : با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه ماموران، خودرو مورد نظر شناسایی و 2 تن از عوامل این تیر اندازی در همان ساعات اولیه دستگیر شدند؛ همچنین متهم اصلی که به شهرهای اطراف متواری شده بود روز گذشته طی یک عملیات غافلگیر کننده دستگیر و اسلحه مورد نظر نیز از وی کشف شد.

سرهنگ فاتحی، مردم کردستان را مردمی قانونمند و پایبند به اصول و قوانین حاکم بر جامعه خواند و به آن دسته از افرادی که با اعمال چنین جرایمی قصد برهم زدن امنیت و آرامش مردم را دارند، هشدار داد خود را با هنجارهای جامعه وفق دهند در غیر این صورت با برخورد قانونی پلیس روبه رو خواهند شد.

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر