رییس دانشگاه آزاد سنندج؛

کد خبر: 2628

طی هفته آینده تکلیف پذیرفته شدگان پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد سنندج مشخص می شود.

به گزارش کردستان خبر، یک ماه از باز شدن دانشگاه‌ها می‌گذرد و حالا چندروزی است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج، از پذیرش دانشجویانی که نامشان در لیست ذخیره این دانشگاه است ممانعت می‌کند.

در این رابطه محمد قربان کیانی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در گفتگو با کردستان خبر از تعیین تکلیف و مشخص شدن وضعیت دانشجویان پرستاری و مامایی این دانشگاه خبر داد و افزود: تا اوایل هفته آینده این موضوع مشخص خواهد شد.

دکتر کیانی با بیان اینکه دنبال این هستیم تا حقی از کسی ضایع نشود، ادامه داد: ما مسائل و مطالبات دانشجویان را به سازمان مرکزی منتقل نموده ایم و منتظر جواب هستیم.

وی با اشاره به نپذیرفتن دانشجویانی که نامشان در لیست ذخیره این دانشگاه آزاد است، خاطرنشان کرد:مشکل پیش آمده کشوری است و ما منتظر جواب مسئولان کشوری دانشگاه آزاد در رابطه با قضیه هستیم تا حقی از کسی ضایع نشود.

کیانی در ادامه سخنان خود حساسیت پیش آمده در مورد این موضوع را به دلیل پزشکی بودن رشته ها عنوان داشت و خاطرنشان کرد: چون رشته های مامایی و پرستاری رشته های دارای متقاضی زیاد و با بحث معیشت و شغل درآمد سروکار دارد، اینگونه این موضوع حساس شده است وگرنه ممکن است در رشته دیگر این مشکل پیش می امد و اصلا تجمع و حساسیتی نیز در کار نبود هرچند این امر از بار مسئولیت ما کم نخواهد کرد و پیگیر موضوع خواهیم بود.

 

رییس دانشگاه آزاد سنندج در پایان یادآور شد: پیگیر مطالبات پذیرفته شدگان و جواب مسئولان کشوری در رابطه با قضییه هستیم و تا اوایل هفته آینده تکلیف مشخص خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر