کد خبر: 2656

رقابت های ورزش های زورخانه ایی در بخش های تیمی، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی با قهرمانی تیم کردستان پایان یافت.

رقابت های ورزش های زورخانه ایی در بخش های تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش تحت عنوان جام شهدای حرم در به میزبانی استان اردبیل برگزار شد و شامگاه روز جمعه 27 مهرماه با معرفی نفرات و تیم های برتر به کار خود پایان داد .

این رقابت ها با حضور بیش از 200 شرکت کننده از 15 استان از سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، یزد، خراسان جنوبی، کردستان، زنجان، کرمانشاه، لرستان و همدان در 3 گود زورخانه ای سالن 6 هزار نفری رضازاده استان اردبیل برگزار شد و شرکت کنندگان در سه رشته تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی و کشتی پهلوانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

تیم کردستان در مجموع امتیازات توانست با 329 امتیاز و کسب 34 مدال رنگارنگ رشته های مختلف مقام اول ورزش های تیمی زورخانه ای و مقام نخست مجموعه سه رشته برگزار شده را از آن خود کند، تیم خراسان رضوی با 268 امتیاز دوم شد و تیم های یزد و اصفهان به ترتیب با 250 و 247 امتیاز مقام های سوم و سوم مشترک را به خود اختصاص دادند و تیم استان سیستان و بلوچستان به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب و صاحب کاپ اخلاق شد.

 

همچنین با ارزیابی کمیته مربیان پژمان سکونتی مربی جوان کردستانی به عنوان مربی برتر رده سنی امید کشور انتخاب شد .

گفتنی است، تیم کردستان با مربیگری پژمان سکونتی ، مربی جوان و خوش اخلاق سنندجی در این رقابت ها حضور پیدا کرد.

 

در این رقابتها 15 تیم از استانهای مختلف کشور در 310 رقابت یکدیگر را محک زدند که در پایان تیم کردستان قهرمان شد خراسان رضوی برسکوی دوم ایستاد وتیمهای یزد واصفهان نیز مشترکا سوم شدند.

برترینهای این رقابتها جواز حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی را که 25 آبانماه در اصفهان برگزار خواهد شد دریافت کردند.

 

 

انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
ارسال نظر